Wpis z mikrobloga

Mam problem z #olx Nie mogę zmienić strony. Nie ważne czego szukam to zawsze jak chcę przejść na następną lub jakąś inna dalszą stronę to wyskakuje biały ekran i kręci się te kółeczko z napisem "ładowanie". Problem na początku występował u mnie w domu na Operze (od +/- 2 miesięcy). Więc do przeglądania samego OLX zacząłem używać IE czy tam edge. Było ok. Ale dziś już i tam nie działa. W domu sprawdzałem zarówno na PC jak i laptopie. W pracy zawsze działało na chromie, od dziś już nie działa. W ie/edge nie działa też. Ktoś się z tym spotkał? Kombinowałem z czyszczeniem ciastek/historii, wyłączaniem adbloków i innych wtyczek (w pracy wgl nie mam). Nie używam proxy ani vpn, chodz i z nordvpn spróbowałem i też nie działa. Javascript aktywne oczywiście. Przeglądarki w najnowszych wersjach.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pomocy #handel
  • 2
@Whoresbane: Nie mam uBlocka nawet. Jedyny adblock to ten od opery który jest wbudowany ale go wyłączyłem (zarówno na samym olx, jak i później globalnie). W pracy nie mam żadnych wtyczek od blokowania reklam.