Wpis z mikrobloga

A tak serio. Jak my tej szmaty nie zabijemy na koniec BfA to #!$%@?ę, idę na Classic/#!$%@?ę całego wowa. Goście od fabuły w blizzie powinni się poważnie zastanowić, czy ta część w mózgu odpowiadająca za wyobraznie na pewno u nich działa.
Przecież do cholery, tam był Saurfang. On powinien nabić sylvanas na topór, #!$%@?ć tą #!$%@?ę na katapultę i wystrzelić gdzieś w drzewa, albo do morza. Nawet jej gach nathanos był przerażony rozkazem spalenia drzewa, a wielki honorowy okr miał to w dupie. Nawet Hellscream by ją rozpłatał, za mordowanie SAMYCH bezbronnych cywili.
W hordzie gram od zawsze.
W pandarii horda miała Garosha, ale tam fabuła jasno pokazywała już od wcześniejszego dodatku, że my tego wodza obalimy, my się z nim nie zgadzamy. A teraz? Teraz cała horda to #!$%@? III rzesza, która przyklaskuje Hitlerowi z borderem i poza Saurfangiem NIKT się temu nie sprzeciwia. Gdyby nie to, że mam gildię i kumpli w hordzie + w ally znacznie ciężej znalezć gildie, to już bym boostował postać w ally na 110 i ją gearował.
Kompletnie nie czuję grania jako SSman albo Gestapowiec Sylvanas.
#!$%@? mnie jeszcze, że robiąc tak #!$%@? rdzeń fabuły marnują gigantyczny potencjał Zandalaru i spory potencjał Kul'tiras. 2 krainy na które najdłużej czekaliśmy, a będą kojarzone z denną fabułą konfliktu z BfA
#worldofwarcraft
  • 15
@marv0oo: tak bardzo ci zazdroszczę wiedzy o tym uniwersum moja przygoda skonczyła sie na wc3 i niestety nie dane mi było poznać wowa, a wchodzenie w połowie to już nie to samo dlatego sobie odpuściłem. Też chciałbym być takim przegrywem z hordy xD
@marv0oo: horda nigdy nie była święta, nawet już Nowa Horda pod przywództwem Thralla i jego następców miała swoje na sumieniu. Nieumarli długo mieli sporą swobodę w działaniach (testy w stylu doktora Mengele przeprowadzane na żywych ludziach, zabijanie cywili i wskrzeszanie ich do walki po swojej stronie, atak na Gilneas, Wrathgate, spiskowanie z Grimtotemami) i nigdy, podkreślam NIGDY nie kierowali się moralnością. Nie ma zatem nic dziwnego, że Sylvanas ma w dupie
@desensitization: Ta, ale nie tak dawno było SoO, a teraz co? Kolejny tyran, kolejne ludobójstwa i nagle taki Lorthemar i Bain uważają, że wszystko jest spoko
@sprawdzian_gwintowy: Nie za wcześnie. Na becie też nie ma żadnego sprzeciwu wobec Sylvy, wszyscy grzecznie robią to co chce ta borderka. Mamy dopiero prepatch, a blizz już pokazał, że ma w dupie warcrafta i idzie najmniejszą linią oporu zarówno z fabułą dla debili gdzie
@marv0oo: przecież saurfang się sprzeciwił i został w stormwindzie xD nic nie wiadomo na temat tego jak potoczy się jego historia, a nie sądzę, że zakończyła się w momencie opuszczenia przez nas tego scenario...
@marv0oo: oczywiście, że nie, ale spójrz na to z punktu widzenia innych wodzów. baine już został raz skutecznie zastraszony (czyli samemu będzie się bał przeciwstawić sylvanie), orkowie stracili "lidera" więc i tak nie mają za kim podążać, trolle tak samo jak orki (rokhan chyba nie został przyjęty na oficjalnego wodza, poza tym on pozostaje wierny), blood elfy raczej są obojętne/cieszą się z tego co się stało ze względu na to jak
@sprawdzian_gwintowy Bain miał świetne stosunki z anduinem, orkowie mają Saurfanga i Etrigga, a belfy nie przepadają sylwanas za to co zrobiła przed northrend (wbiła do silvermoon i mówi "albo wysyłacie osłabioną po TBC armie na północ, albo was wyrżnę") i nie wiem czemu mieliby się cieszyć, dkoro gdyby nie Jaina to już by latali w niebieskich barwach, a teraz są bezpośrednio zagrożeni inwazją na silvermoon po tym jak UC padnie
@marv0oo: @sprawdzian_gwintowy dobrze prawi. Wszyscy są zesrani i nic nie robią. Ta wariatka wyżyna wszystko co się rusza i rozbudowuję swoją armie undedów. Kiedyś miała #!$%@? w umarłych lecz po tym jak Garosh potraktował jej "lud" (mięso armatnie wysłane na pierwszą linie frontu) coś się w głowie poprzestawiało. Saurfang i Bane będą odgrywać kluczową rolę w obaleniu tej wariatki. Zapewne zrobią to po cichu bo zryw przeciwko tak silnemu Warchiefowi skończyłby