Wpis z mikrobloga

@lolo555: :D
No oczywiście, że trzeba być psychiatrą, by zauważyć tajemniczy związek między największymi cwaniakami i oszustami chorującymi psychiatrycznie na życzenie.
Wyobraź sobie, że po prostu wiem, że ludzie biorą znaczną ilość lewych L4 od psychiatry - nawet się z tym nie kryją. Oczywiście powiesz, że to dowód anegdotyczny. A ja ci spokojnie tłumaczę - że to jedyne L4, które nie wymaga żadnych objawów fizycznych, nie jest w żaden sposób weryfikowalne,
@Pantokrator: no tak, bo 90% l4 jakimi jest mityczny "bol plecow" to wymaga weryfikacji profesorow medycyny

a psychiatra to nie debil i potrafi poznac, czy ktos faktycznie ma depresje, czy tylko udaje, ale ty nie wiesz co to za przypadlosc i jestes kolejnym przykladem polaka debila, ktory mysli, ze cos nie istnieje, bo jego to nie dotyczy, jak pojdziesz do psychiatry i powiesz ze ci smutno, to nie dostaniesz l4 na
@lolo555: jak ból pleców trwa pół roku - to tak, potrzeba. A psychiatra jest wygodny i elegancki, możesz w wolnym czasie ćwiczyć MMA, jeździć na motocyklu, fikać salta, wrzucać to na facebooka i nikt ci nic nie może zrobić.

Psychiatra to nie debil i jak mu płaci facet za wizytę, to L4 wystawia bez mrugnięcia okiem. Kasa wpadnie, ryzyko żadne.

potrafi poznac, czy ktos faktycznie ma depresje, czy tylko udaje, ale
@lolo555: dalsze fantazjowanie (może projekcja siebie na innych) i zero treści - zabawne, że nawet jak ci się zwróci na to uwagę, nie potrafisz się powstrzymać, ale cóż - taki los miernot intelektualnych.
Już pisałem, dlaczego L4 od psychiatry jest dużo lepsze od jakiegokolwiek innego, a ty dalej swoje. #czarnolisto

@BzdziagwaLujka: bo jak komuś coś pomoże na depresję, to znaczy, że #!$%@? nie miał depresji. Zrobiła się wśród chorych jakaś
@Ponczo88: mózg człowieka działa jak coś ala komputer chemicznie elektryczny, tak to można ująć, więc jak się coś spieprzy w zasobach lub przyjmowaniu danych hormonów, czy innych elementów potrzebnych to wszytko się #!$%@?.

Oczywiście, że są osoby, które stymulują depresję, ale są też takie co stymulują ból kręgosłupa by dostać l4.