Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: twoja sprawa Mirku. sponsorwałeś Bebzunatora, nawet wysyłałeś mu paczki ;) Ja nigdy żadnemu jutjuberowi nie dałem nawet złamanej kopiejki :D Nieroby mają wystarczająco prezntów za frajer :D Patrząc na mój abonament na jutjubie, 90% jęczy DEJ! Czyli 90 x 10 cebuli, to wychodzi tyle że musiałbym zarabiac 5 koła Ojra, aby utrzymywać pasozytów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z dystansem!
@draki92 obstawiam ze gruby po tym fakcie zaczął negocjować a facet z g2a głupi nie jest i sie skapł ze szafa w realu to narzekający na wszystko janusz ekspert z wiochy
@draki92 Naszczescie nie miałem. Miałem iść na komende w kielcach w jego sprawie ale 2tyg temu sie z wawy przeprowadziłem do siebie i mam na głowie teraz inne problemy nawet mam zaległe jego ponad 10 filmów. Wiem ze od tygodnia #!$%@? z leafem jak powalony i mustangach na zmiane chory człowiek
@draki92 przekraczanie predkosci w terenie zabudowanym (waska osiedlowa uliczka) wielokrotnie, zle trzymanie kierownicy przy takiej prędkości, dodawanie mocno gazu na zakrętach w strefie zabudowanej, wystarczyło by ze dziecko by wybiegło z bramy i by je skasował