Wpis z mikrobloga

@Line-Storm: duzo lepsza od sim city a przede wszystkim nie zamula gdy masz spore miasto i wykorzystuje zasoby kompa w 100%. Jest tez bardziej rozbudowana przez co np nie wiem czemu stawiajac bazy i postoje taxi dalej nie zarabiaja. Ogolnie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mis_Kudlacz: dzięki za odpowiedź, pamiętam że w którejś wersji można było ustawić cenę transportu, obecnie mam park life i jedynie co mogę zrobić to zmienić cenę o 25% ustawą, szkoda bo transport kiedyś mi fajnie zarabiał. Zmieniając temat, czy wiesz o co chodzi z magicznymi progami ludności? Ciężko przebić się przez 100k mieszkańców, obecnie mam 250k i za chui nie mogę tego przejść. Gdy miasto zatrzymało się na 100k wybudowałem prawie
@Bartdz: Mam wszystkie cuda architektury poza Wieżą Eiffla, nie pomaga. :(
Nie, na konsoli nie ma modów, tylko płatne DLC.
A co do ulic, świetny pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykle buduję miasta w starym, sowieckim stylu - wielkie ronda autostradowe, nawet w centrum miast, korków nie ma, ale takie zwężenia idealnie nadadzą się na jakieś przedmieścia.
@Mis_Kudlacz: czytalem ze ta gra nie rozwinie sie gdy nie ma wystarczajacego sprzetu, moze o to chodzi. Szkoda w chui ze nie mozesz miec modow bo ta gra troche nie ma sensu, taki np mod ktory pozwala kupic wszystkie 81 pol na mapie... cyknij fotke miasta, z checia bym je zobaczyl
@Bartdz Na konsoli jest maksymalnie 9 pól. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co prawda, przy 80k mieszkańców, z dobrze rozwiniętym przemysłem, mam zajęte tylko 1.5 jednego pola. Powinno wystarczyć.

Co do rozwinięcia miasta, pewnie tak, pewnie potrzeba sprzętu, ale te minimum 150k powinienem osiągnąć bez problemu - jest takie trofeum do odblokowania.

Co do zdjęcia, dopiero w sobotę. Oddałem konsolę na czyszczenie i wymianę pasty.
@Bartdz: Niby nie trzeba zmieniać, ale to podobnie jak z komputerem - po jakimś czasie zaczyna się bardziej nagrzewać. Podobnie jak z czyszczeniem - syfu tyle, że przy wymagających grach trzeba grać w słuchawkach, bo konsola głośna jak odkurzacz. Takie czyszczenie i wymiana pasty jest dość tania, a jednak rośnie szansa na to, że elektronika jeszcze trochę posłuży.

Miliona nigdy nie dobiłem, udało mi się tylko 130 tysięcy. :(

Tsunami zrobiłem,