Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #gownowpis #pieniadze #pomoc #warszawa #pomagajzwykopem

Ostatnimi czasy uświadomiłem sobie że wydaje pieniądze na rzeczy które nie są mi potrzebne. Np. bluzy w których nie chodze, gry na które brakuje mi czasu i nie gram, jedzenie które czasem musze wyrzucić. - Więc postanowiłem to zmienić i na dobry start pomóc bezdomnemu, jednak nie mam pojęcia jaką kwote dać bezdomnemu - a więc jeden plus, to jedna złotówka dla bezdomnego. Znam go, i wiem że nie #!$%@? tego na zgrzewke jaboli tylko na środki czystości, jedzenie, może nawet sprzęt typu. mikrofalówka? :). Nie przestrasze się 500 albo 1000 plusów bo one przydadzą się lepiej jemu niż mi a mnie takie pieniądze nie zbawią, szczególnie z myślą że oddaje je potrzebującemu - a nie na nastepną bluze w której nie bede chodził.

Lepiej pomóc temu bezdomnemu, niż oddawać nie to nawet że lajki ale swoje pieniądze dla #danielmagical #rafatus #rafonix #patostreamy

Czas macie do 13 sierpnia 2018 ok. godziny 15;00
Jeden plus to jedna złotówka dla bezdomnego z warszawy.
  • 23
@PanDoniczka: Nikt nie szuka atencji, nikt nie będzie cię niańczyć ani uczyć czytać. Wyraźnie napisane że nie wiem ile dać, po za tym chce też zachęcić innych do tego. Nie musisz się srać jeśli to ja wykładam na pomoc a to ty szukasz atencji. Cóż, co poradzić. ()