Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
Wczoraj wróciłem ze swojego pierwszego #woodstock #polandrock!
Było zajebiście i mam kolejny przykład, żeby nie wierzyć w stereotypy i narrację mediów.
Warto było i długo to zapamiętam a: nie ćpałem, nie ruchałem randomów, nie taplałem się w gównie zamiast tego myłem się co kilka godzin, bo temperatury masakryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal? Pytam z ciekawości, bo serio tego nie widziałem...

Ps

  • 39
@Matricaria: @Heibonna: Wg mnie atmosfera gorsza na tym woodstocku, może tak mocno temperatura wykończyła wszystkich. Toi toie za to lepiej niż zwykle i mam wrażenie, że chyba było więcej.
Mimo inicjatywy "Zaraz będzie czysto", też chyba trochę więcej śmieci - szczególnie pod zimnymi kranami, z tego co pamiętam z reguły tam nic nie leżało ale mogę się mylić, bo korzystałem pierwszy raz ze względu na pogodę, tak to zawsze na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matricaria: ja sobie zachwalam toiki po lewej stronie ASP, było nawet czysto (a jestem osobą, która musi raz dziennie zaliczyć dwójeczkę).
Śmieci było sporo szczególnie w okolicy Dużej Sceny i tego lasku, ale to raczej ciężko uniknąć na takiej imprezie... Ponownie polecam okolice górki ASP - wegewioska, kuglarze czy politechnika trzymały poziom. Myślę, że dużo zależy od rejonu obozu.
@Heibonna: Zamknij się! :D
Organizacyjne o wiele lepiej jak w zeszłym roku.. poza wyjebką straży.
Za to ten festiwal jest coraz bardziej "komercyjny" w zeszłym roku Runmagedon w tym roku nawet sprite miał swoją zjeżdzalnie, play jakieś zjeżdzalnie z śniegu i wody. Ja bym zostawił sceny + gastro + toiki + prysznice +asp i tyle :D
Powiedzcie mi skąd się bierze tyle hejtu na ten festiwal?


@Heibonna: Z nienawiści do lewactwa, z nienawiści do wszystkich, którzy pomagają innym, z nienawiści do inności, z nienawiści do wolności, z nienawiści do tych którzy nie słuchają popka i disco polo, z nienawiści do Owsiaka, WOŚP, PO, sędziego Tulei, opozycji, normalności, demokracji...

Bo nie ma miejsca na takie rzeczy w Polsce. Głowa powinna być ogolona, mundurek wyprasowany, rasa czysta, a Niemcy
źródło: comment_AXNleYaLE2CjQcGGAL1LbZ6R5IWxBjlj.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Heibonna: było lepiej z toikami niż zwykle, w tym roku czyscili je trzy razy dziennie, więc toiki byly spoko teraz
Śmieci było mniej, ale w ostatni dzień ludzie nadrobili i i tak był syf, a szkoda
Woda jest do kupna w krisznie, w budkach coli i w lidlu (6l zs 2 zl)
Lidl otwarty całą dobę, szanuję
Kolejki znosne, lepiej niż rok temu
Prysznice.spoko, pogoda spoko
Generalnie wood podniósł delikatnie swój
@Heibonna: no widzisz a ja byłem pierwszy raz i było #!$%@? nie wytrzymałem do końca tego festiwalu #!$%@? dla brudasów i półmózgów, bo kto inny mógłby bawić się w tak nieludzkich warunkach. haha zaraz bedzie ciemno no zajebiście śmieszne, alkohol ratował życie pozbawiając trochę godności
dobrze, to hejtuje za syf, smrod...


@trzydrzwiowypentaptyk: ziomek, ale czego ty się spodziewałeś w sytuacji, gdy kilkaset tysięcy ludzi obozuje w upale na powierzchni wielkości 1,5 km kwadratowego? Niektórych rzeczy nie obejdziesz.
Jak przebywasz w pobliżu rzędu toalet, to musi śmierdzieć, nie ma rady. Nie wiem tylko po co w tych miejscach przebywać poza momentami, gdy człowieka przyciśnie.
Zastanawiam się czasem czemu ludzie nie hejtują obrzyganych i zaszczanych kibli w klubach,
@Heibonna: hm, nieprzyjemny zapach, latający piach wszędzie (na innych festiwalach pod sceną są położone maty dzięki którym z przodu da się wytrzymać), niektórzy ludzie, kolejki i odległości

oczywiscie fajnie ze ludzie sie potrafią tam bawić ale zdecydowanie nie rozumiem dlaczego bo takie warunki zdecydowanie nie są dla mnie
Ludzie tam są naprawdę przesympatyczny. Tak jakbym znalazł się w innym społeczeństwie


@ZaplutyKarzelReakcji: po prostu nikt kto nie był na woodzie nie będzie w stanie zrozumieć że ludzie nie jeżdżą tam na koncerty tylko dla atmosfery która panuje wśród ludzi

bo takiej ilości przyjaznych sobie ludzi nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce, a że Polska to wciąż smutny kraj to ludzie będą hejtować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eyehategod: szkoda, że Ci się nie podobało...
Jeżeli chodzi o zapach to poza toikami i poza wiatrem w trakcie ich czyszczenia (promień 0,5km xD) się nie spotkałem.
Oj z ludźmi to różnie rzeczywiście może być. W okolicy lasku naprzeciw dużej sceny na drodze zawsze siedziało kilku zażyganych punków po 30, którzy zawsze zebrali o alkohol... Masakra.
Co do odległości i kolejek - jakoś trzeba rozładować tłumy, które tam się znajdują.
Szanuje,
@Heibonna: to czy ktos rzyga sobie do namiotu to juz indywidualna kwestia. Jezdze na woodstock juz dobre 7 lat i nigdy mi sie nie zdarzylo (ogolnie nigdy nie rzygalem na woodzie xd) ani nikomu z moich znajomych, a w sumie zbiera sie nas tam co roku ponad 10 osob. Poza tym ja nie mowie, ze nie bylo ci spoko, tylko ze nie robiles tego co najfajniejsze na woodstocku :D