Wpis z mikrobloga

To jest niewytłumaczalne, że zapętlony kilkusekundowy gif może wywoływać takie spektrum emocji, że chciałoby się za wszelką cenę tam przenieść, żeby choć przez chwilę móc te wszystkie dźwięki usłyszeć faktycznie, a nie tylko w głowie. I żeby poczuć ten podmuch wiatru na skórze. Niemożliwie hipnotyzujący. Mój ulubiony, wielokrotnie wrzucany.
#cityscape #pixelart #sztuka
XsomX - To jest niewytłumaczalne, że zapętlony kilkusekundowy gif może wywoływać taki...

źródło: comment_g23yef3YbNAmNyBL7OgVeiHnDNZIpbEf.gif

Pobierz
  • 27
@Teodoriusz: zaciekawiłeś mnie i zrobiłem sobie taką chwilę zadumy, przypatrzyłem się temu bliżej. Dobrze moim zdaniem mówisz, imo to krew, ale czy miała miejsce tutaj zbrodnia? Nie wiem. Klimatyzator, pałeczki w żarciu, siedzenie "na ziemi" na macie tatami i szybki pociąg na bardzo długim wiadukcie jak pic poniżej sugerują Japonię. Puste butelki, syf, porozwalane płyty, 3 laptopy sugerują że to pokój hikikomori w dodatku creepa bo ma zdjęcia kobiety (pewnie tej
malibu99 - @Teodoriusz: zaciekawiłeś mnie i zrobiłem sobie taką chwilę zadumy, przypa...

źródło: comment_vURbClnBKTcfTLZGJhDgeStor8WyZxAM.jpg

Pobierz
Shinkansena


@stachuprzytelefonie: nigdzie nie użyłem tego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a teraz tak na poważnie, pociąg jedzie szybko, może nie jakoś bardzo ale widać że nie jedzie powoli. Okna to 2 piksele wysokości plus po jednym pikselu góra/dół - daje nam to 4 piksele wysokości pociągu, trochę mało na wymodelowanie dzioba i może autor wolał żeby był kanciaty i chociaż wyglądał jak pociąg, nie wiem, brakuje
@malibu99: Na obrazku są 3 laptopy, z czego 2 niedawno używane (zapalony ekran). 3 również jest uruchomiony, ale prawdopodobnie osoba, która go używała oglądała telewizję.
W prawym górnym rogu widać raczej zdjęcie ślubne mieszkańców. No i klimatyzacja jest wyłączona, podczas gdy okno jest otwarte, co może wskazywać na świadome otworzenie okna przez ww.
Przedmiot leżący na podłodze w świetle trochę przypomina magazynek oraz łuski po nabojach, ewentualnie faktycznie są to jakieś