Wpis z mikrobloga

Cześć,

wrzucam bo wiem, że na wykopie są Mireczki i Mirabelki, którzy szukają takich samochodów.

szuka ktoś sprawdzonego Passata B6?

Passerati grubsze serwisy ma już za sobą. Zostawił nam klient żebyśmy zajęli się sprzedażą.

Stan samochodu oceniam na dobry, wizualnie do poprawki - polerka i sprzątanie wnętrza - możemy się tym zająć bez dodatkowych opłat dla Was. Szyba przednia jest mocno porysowana. Środek nie jest zniszczony.

Kilka podstawowych informacji:
Rok: 2010
Silnik: 2.0 TDI 140 KM - zrobiony program na około 170 KM.
Przebieg: 253 923 km
Skrzynia biegów: Manualna

Książka serwisowa prowadzona do 209 673 km, jeszcze niemieckie serwisy, w kraju od 2 lat. Klient na te przeglądy, które wykonywał w PL ma faktury.

Najważniejsze wyposażenie: Sportline, Sportowe fotele podgrzewane, Dwustrefowa klimatyzacja, Tempomat, Nawigacja RNS 510, Kamera cofania, Czujniki parkowania przód oraz tył, Reflektory ksenonowe.

Cena za jaką wystawiliśmy 30k, za tyle chce klient sprzedać. Myślę, że można się dogadać. My na tym samochodzie nic nie zarabiamy, zwyczajnie pomagamy klientowi sprzedać.

#motoryzacja #volkswagen #kupautozmikro
lemansblue - Cześć,

wrzucam bo wiem, że na wykopie są Mireczki i Mirabelki, którzy...

źródło: comment_PKdMdTG3zGACqUuuZwPjByJYDBXTH3z6.jpg

Pobierz
  • 12
@lemansblue może trochę nie na temat, ale rozglądam się za dość nietypowym autem tzn rav4 z silnikiem v6. Coś by się udało poradzić w tym temacie? Z tego co widziałem, to aktualnie na popularnych serwisach, chyba raptem 2 sztuki są wystawione