Wpis z mikrobloga

Nie szanuję walut narodowych, panicznie się ich boję, tak funta jak i złotego. Drukują je i okradają nas inflacją. Nigdy nie kupiłbym akcji żadnej firmy, to głupota dla mnie ponieważ nie mam wpływu na firmę a inni kontrolują wtedy moje pieniądze. Złoto to wręcz idiotyzm od momentu kiedy wynaleziono #kryptowaluty #bitcoin #btc
Od samego początku mówię tutaj, że bitcoin to najlepsza inwestycja na świecie. I zgadnijcie co? Trace Mayer myśli dokładnie tak samo jak ja. Wywiad sprzed kilku dni. Kiedyś handlowałem bitcoinem ale uznałem to za samobójstwo. Teraz tylko hodl ponieważ 90 procent spekulantów traci na handlu a zarabiają tylko nieliczni.
Najmądrzejsza i najbezpieczniejsza opcja na świecie to kupić i trzymać bitcoina długoterminowo i nie przejmować się wahaniami wartości. Polecam każdemu.
p.....4 - Nie szanuję walut narodowych, panicznie się ich boję, tak funta jak i złote...
  • 39
  • Odpowiedz
Tak samo jak ja myśli również Bitcoin Meister, to jest chyba najlepsze nagranie, które widziałem, pojechał w nim nawet Tony Vays za to, że jest pesymistycznym Rosjaninem a w tego programie występuje kobieta aby przyciągnąć widzów co jest nieprawdą ale ma prawo mówić i robić co chce. To jest wolny świat. Tylko HODL ponieważ "jeden bitcoin zawsze równa się jeden bitcoin" czyli nic nie tracę. Ja osobiście upłynniam tylko w ATH.
p.....4 - Tak samo jak ja myśli również Bitcoin Meister, to jest chyba najlepsze nagr...
  • Odpowiedz
tylko hodl ponieważ 90 procent spekulantów traci


@pawlo74: patrzac na to z drugiej strony 10 procent zarabia, ja mam plan znalezc sie w tej grupie
  • Odpowiedz
patrzac na to z drugiej strony 10 procent zarabia, ja mam plan znalezc sie w tej grupie


@e3b0c: życzę powodzenia w takim razie. Ja dzięki spekulacji pozbyłem się kilku bitcoinów. Nie jest łatwo zarabiać na rynku gdzie grube portfele widzą ilość longów i szortów. Jesteś łatwym kąskiem dla nich.
p.....4 - > patrzac na to z drugiej strony 10 procent zarabia, ja mam plan znalezc si...
  • Odpowiedz
Ja dzięki spekulacji pozbyłem się kilku bitcoinów.


@pawlo74: ja nie mam zadnego, mam nadzieje ukulac chociaz jednego albo dwa, daje sobie sporo czasu na nauke i trening. Mam wrazenie (nie wiem, moze naiwne) ze skoro 10% (az 10%) ludzi zarabia to nie jest to jakis mistyczny klub masonów pijacych krew iluminatów tylko ludzie którzy zainwestowali czas w nauke, byli zdetermonowani i nie zniechecaly ich poczatkowe porazki.
A jak nic z tego
  • Odpowiedz
Nigdy nie kupiłbym akcji żadnej firmy, to głupota dla mnie ponieważ nie mam wpływu na firmę


@pawlo74: A jaki masz wpływ na bitcoina jak nie potrafisz programować?

Od samego początku mówię tutaj, że bitcoin to najlepsza inwestycja na świecie. I zgadnijcie co? Trace Mayer myśli dokładnie tak samo jak ja. Wywiad sprzed kilku dni


A jak ma twierdzić osoba ubrana po uszy w BTC , przecież podobnie jak w przypadku altów
d.....y - > Nigdy nie kupiłbym akcji żadnej firmy, to głupota dla mnie ponieważ nie m...

źródło: comment_GAw8fUAZUGZaVtAjajlm849U0Q3pZsUw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A jaki masz wpływ na bitcoina jak nie potrafisz programować?


@dla_zabawy: wielki wpływ. Większy niż jakikolwiek najlepszy programista na świecie. Nie wierzę, że zadałeś to pytanie. Nie wierzę, że nie wiesz tego. Jeżeli naprawdę nie wiesz. Nie powinno Cię tu być. Jesteś tu przez pomyłkę? Poważnie pytam?

A jak ma twierdzić osoba ubrana po uszy w BTC , przecież podobnie jak w przypadku altów to też kółko wzajemnej adoracji. Dobrze że
  • Odpowiedz
to Tace Mayer robi tak jak ja a nie ja robię tak jak Trace Mayer. Trace to szitcoijniarz, którymi ja gardzę ponieważ uważam ich za oszustów sprzedających ludziom świadomie bezwartościowy tombak. Ja słucham tylko i wyłącznie samego siebie. To ja decyduję kiedy kupić.


@pawlo74: To czemu się chwalisz że jakieś szitcoijniarz myśli tak samo jak ty?
  • Odpowiedz
wielki wpływ. Większy niż jakikolwiek najlepszy programista na świecie. Nie wierzę, że zadałeś to pytanie. Nie wierzę, że nie wiesz tego. Jeżeli naprawdę nie wiesz. Nie powinno Cię tu być. Jesteś tu przez pomyłkę? Poważnie pytam?


@pawlo74: To powiedz mi jaki masz wpływ, a ja porównam to do rynku akcji. Założenie nie potrafisz programować nie dodałeś linijki kodu do githuba BTC
  • Odpowiedz
To powiedz mi jaki masz wpływ, a ja porównam to do rynku akcji. Założenie nie potrafisz programować nie dodałeś linijki kodu do githuba BTC


@dla_zabawy: nie ma takiej możliwości aby ktokolwiek zmienił mój pieniądz. Nie ma takiej siły na świecie, która zmusiła by mnie do zainstalowania oprogramowania wbrew mojej woli. To ja kontroluję mój pieniądz. Ty nigdy nie będziesz kontrolował akcji żadnej firmy, to rada nadzorcza kontroluje Ciebie i Twój pieniądz
  • Odpowiedz
@pawlo74: To napisałeś czy ktoś ma wpływ na Ciebie a nie jaki ty masz wpływ na BTC. To rozumiem, zapytałem jaki TY masz wpływ na BTC zakładając że nie potrafisz programować. Moim zdaniem jedyny wpływ jaki masz to zaakceptowanie lub nie ewentualnego forka
  • Odpowiedz
To napisałeś czy ktoś ma wpływ na Ciebie a nie jaki ty masz wpływ na BTC. To rozumiem, zapytałem jaki TY masz wpływ na BTC zakładając że nie potrafisz programować. Moim zdaniem jedyny wpływ jaki masz to zaakceptowanie lub nie ewentualnego forka


@dla_zabawy: odpowiedziałem Ci na pytanie jaki mam wpływ. Mam wielki wpływ. Tylko ja mogę zmienić oprogramowanie swoich pełnych węzłów. Ja nie muszę programować, mam do tego swoich ludzi, którym
  • Odpowiedz
@Bitcoinator: zmuś mnie do zmiany, jak możesz zmusić mnie? Ptam się jak. Znajdziesz mnie ekspercie od prywatności, włamiesz się do mojego domu i zainstaslujesz nowe oprogramowanie? Pytam się jak to zrobisz?
  • Odpowiedz