Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem #telefony #xiaomi w #ibuygou to niech sobie odpuści ten pomysł i kupi w Polsce albo bezpośrednio z Chin. W Ibuygou polska gwarancja to tylko na papierze, w rzeczywistości każde uszkodzenie telefonu to wina niewłaściwego korzystania przez użytkownika xD Nie nabierzcie się na pozytywne opinie na miuipolska, tam acid i jego przydupasy usuwają każda negatywną opinię bo przecież płatny serwis acida we Wrocławiu musi się jakoś kręcić.
  • 16
  • Odpowiedz
W Ibuygou polska gwarancja to tylko na papierze


@Kroos123: kolejny...wiesz że oni nigdzie czegoś takiego nie gwarantują? jedynie gwarancje EU jeśli będą części, ale EU a nie PL

Nie nabierzcie się na pozytywne opinie na miuipolska, tam acid i jego przydupasy usuwają każda negatywną


dalej tam jest taki rak? XD
  • Odpowiedz
@Kroos123: kiedyś było lepiej, sypią się od jakiegoś czasu. Masz jeszcze ochrone paypal?

Napisałem w Polsce bo większość głównie z tego powodu tam kupowała.


a mnie chodzi tylko o to że właśnie powtarzają ludzie że gwarancja PL choć nigdy czegoś takiego nie gwarantowali i przez takie niedomówienia potem są problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andczej: Nie mam ochrony PayPal, skończyła się jakiś miesiąc temu. Ja miałem świadomość że może być np konieczność wysyłki telefonu do Hiszpanii czy Chin jak nie będzie części, ale serwis zrzucił winę na moje zle użytkowanie telefonu i nara.
  • Odpowiedz
@Andczej: acid nawet nie potrafił mi odpowiedzieć jasno co jest w tym przypadku moją winą, bo telefon nigdy nie spadł nawet z 10 cm.

Do tego boli fakt, że znajomy miał podobną sytuację z Samsungiem i tam serwis wymienił ekran bez zająknięcia
  • Odpowiedz
@Kroos123
@Andczej
@cincin27 nie ważne czy z ibuygou czy z micenter jak już raz przekieruja na acida to do niego później idą wiadomości. Ogólnie mam wrażenie że acid uważa siebie jak jakiegoś guru i jest ponad wszystkimi. W skrócie to przerósła go naprawa gwarancyjna gniazda ładowania i musiałem wysyłać do niego telefon łącznie 3 razy i cała naprawa trwała prawie 4 miesiące. Finalnie naprawił telefon.
  • Odpowiedz