Wpis z mikrobloga

Moi drodzy!
Ostatni wpis, który umieściłem, cieszył się sporą popularnością. Z tego powodu postanowiłem założyć własny tag #mustang69 .Będę pod nim umieszczał zdjęcia z wypraw moim Mustangiem. Być może znajdą się zainteresowani z poprzedniego wpisu, więc pozwalam sobie Was zawołać. Tymczasem uciekam wypić kawę w tym staruchu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mustang #mustang69 #motoryzacja #samochody #klasykimotoryzacji #bialystok
Pobierz
źródło: comment_P050e7PgX6xbKGtewBqDJG0GfzUgopjN.jpg
  • 142
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
czy np wspierali go zeby kupowal takie auto

Co jest tutaj dla ciebie za trudne do zrozumienia?

@marcooo80: to że to jest po prostu samochód, a Twoje pytanie ma takie tło jakby koleś miał oddać obcej osobie nerkę albo przeprowadzić się za pracą na Bali :D dziękuję za wyjaśnienie, miłego dnia.
wuuut? xd


@daox: polska rodzina potrafi się spiąć o byle co. Widzimy na mirko co chwilę jak janusze cisną po mirkach, bo ktoś nie chce do kościoła, albo ktoś nie chce kredytu na ślub. To samo z autem sportowym, albo kabrioletem- wierz mi, rodzina się potrafi obrazić o to, tym bardziej, że widząc mustanga zazdrość over 9000.
polska rodzina potrafi się spiąć o byle co. Widzimy na mirko co chwilę jak janusze cisną po mirkach, bo ktoś nie chce do kościoła, albo ktoś nie chce kredytu na ślub. To samo z autem sportowym, albo kabrioletem- wierz mi, rodzina się potrafi obrazić o to, tym bardziej, że widząc mustanga zazdrość over 9000.


@Budo: Jak ktoś ma jakąś januszerię w rodzinie, która traktuje samochód >10k € jakby to był Jezus