Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chciałbym pokazać świeżo skończony pasek typu rally z włoskiej, roślinnie garbowanej skóry bydlęcej w kolorze wyścigowej zieleni. Jest to bardzo miękka skóra, dzięki temu świetnie układa się na ręce i jest baaardzo wygodna.

#pepciozaszyje <<< obserwuj tag jeżeli lubisz oglądać w 100% ręczne, skórzane rzemiosło :)

#diy #modameska #zegarki #zegarkiboners #watchboners #chwalesie
Pepcioza - Dzisiaj chciałbym pokazać świeżo skończony pasek typu rally z włoskiej, ro...

źródło: comment_SdurlYQ3wLQtrESfPSRCdOWZ7AOqzgAC.jpg

Pobierz
  • 23
@Pepcioza: widzę, że jesteś specjalistą od pasków. To się dobrze składa bo mam pytanko. Nie mogę nigdzie znaleźć paska do swojego zegarka. Kiedyś miał bransoletę ale się rozpadła i teraz chcę założyć pasek z materiału. Problem w tym, że musi on mieć 7mm w miejscu zapięcia (teleskopów) i potem się rozszerzać na jakieś 2cm. Gdzie takie coś kupić? masz jakieś namiary na jakieś sklepy? Albo ile kosztuje zrobienie takiego paska?
@kuuuba777: koszt wykonania przeze mnie to ok. 250 złotych, a co do kupienia, to może być ciężko znaleźć o określonych wymiarach, raczej się robi w takim wypadku paski pod konkretny model, więc musisz szukać w googlach po modelu zegarka i dodawać frazę "pasek" czy "leather strap" itp.