Wpis z mikrobloga

@davidoff_OB: dodajcie do tej swojej listy jeszcze zachowanie odstępu i sobie strajkujcie ile chcecie. Do tej pory przymykałem oko na to co udawało mi się nagrać na kamerkę na mojej trasie do roboty ale od tej pory wszystko leci na bagiety. To co tam się czasami odjaniepawła zakrawa o kryminał.
  • Odpowiedz
Chcieliście akcje przeciw tirom? No to spoko, w ramach odwetu do końca tygodnia nie przekraczam 60kph i gniicie tam z tyłu skoro ciężarówki są takie najgorsze i nikomu niepotrzebne :)


@davidoff_OB: Do zera nawet zwolnij na ten tydzien. Dziesieciu Ukraincow jest na Twoje miejsce. A jak sie ich wybatozy, to predzej beda przestrzegac przepisow, niz szczajacy do butelki, ksiazeta polskich drog.

Czekam na dzien, kiedy transport bedzie autonomiczny. Skonczy sie wtedy
  • Odpowiedz
@davidoff_OB ciezarowki najgorsze nie sa. Wystarczy aby prawo jazdy c+e bylo od 60iq. 98% kierowcow wlacznie z toba stracilo by prace ale za to jaki spokoj bylby na drogach.
  • Odpowiedz
@davidoff_OB
Odkąd mam dwie kamery w aucie nie denerwuje się pajacami tylko uprzejmie donoszę wszystkie irracjonalne zachowania. Policja ma co robić, Mati się cieszy, a ja jestem spokojniejszy za kółkiem.
Dziękuję Ci za Twoją akcję. Mam nadzieję, że nie spoczniesz zbyt szybko w tej nierównej walce.
  • Odpowiedz
Pracuję 9 godzin dziennie na miejscu jeżdżąc po żwirowniach i kopalniach, Zawsze śpię w domu więc nigdzie się nie spieszy bo wiem że zawsze zdążę


Po żwirowniach jeździsz tym zestawem z naczepą i plandeką ze zdjęcia, które wrzuciłeś?
No geniusz...
  • Odpowiedz