Wpis z mikrobloga

Ze zdziwieniem odnotowałem duże wsparcie dla tagu #pieskizeschroniska. Dzięki za wszelkie komentarze i plusy!
Na razie wrzucam moje 'przeszłe' pieski, potem będę wrzucał je na bieżąco. Kilku cwaniakom nie zrobiłem zdjęć, ale może kiedyś dostanę je jeszcze raz, więc nic straconego.

Pieso z zdjęcia to Bari. A może Barry? Nie patrzyłem się mu w paszport ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszaniec, typ labradora. Wysoki trochę nad kolano, z grubym ogonem typowym dla labków, masywny. Dorosły pies, który dopiero co przestał być psim nastolatkiem. Nie znalazłem jego historii na stronie schroniska, więc tu wiele nie opowiem, zatem do konkretów. Na spacerze grzeczny, aczkolwiek trochę ciągał. I tu dygresja. Nie ma co się spodziewać po psach ze schroniska, że będą ładnie chodzić na smyczy, bo po prostu nie mają się kiedy tego nauczyć. Raz, że spacery są nieregularne, a dwa to brak konsekwencji ze względu na zmiennych wyprowadzaczy. Nie powinno to jednak odstraszać ponieważ, wystarczy poświecić czas zwierzęciu po adopcji i na pewno się czegoś nauczy.
Wracając do tematu, fajny pies, na spacerze zajęty sobą, trochę obojętny na pieszczoty i skoncentrowany na niuchaniu otoczenia. Myślałem, że jako lab będzie się chciał taplać w Wiśle, ale zupełnie zignorował wodę. Nie szczekał na inne psy, aczkolwiek dziewczyny ze schroniska powiedziały, żeby unikać obce psy.

fun fuct wyprowadzacza psów. należy raportować każdą kupę :D

#pokazpsa #pieseczkizprzypadku #pies
Pobierz ugly0ne - Ze zdziwieniem odnotowałem duże wsparcie dla tagu #pieskizeschroniska. Dzię...
źródło: comment_ezDf3LtvTDShm1kRX7VTUTOnWTxHwTuk.jpg
  • 7