Wpis z mikrobloga

Nie polecam banku BZW BK i ich konta GODNEGO POLECENIA, bo wcale nie jest godne polecenia.
Za wypłatę gotówki W ICH (MOIM) BANKU zapłaciłem 5,00 zł.
Za wypłatę z bankomatu obcego zapłaciłem 14,4 zł, zmieniły się warunki niby o których nic nie wiem, bo mnie nikt nie poinformował i teraz za wypłatę z bankomatu płacę 4% opłaty od wypłacanej kwoty, wcześniej płaciłem 5,00 zł od wypłaty.
Opłata za przelew internetowy 2,00 zł.
Opłata za kartę 3,00 zł,
Ubezpieczenie chyba 7,00 zł.
Świetne konto godne polecenia dla studenta.
#banki #januszebiznesu #bzwbk
  • 8
@Ponta
Przecież były informacje o zmianie opłat. Wysyłali nawet listy w których było o tym szczegółowo napisane i w dodatku do listu dodawali też płytę z muzyką klasyczną. Ja taki list jak dobrze pamiętam dostałem już w maju/czerwcu. Moi rodzice tak samo.
29 maj informacja o wysyłce płyt i zmiach
1 czerwiec 2018 informacja o zmianach
Na wykopie też była o tym informacja
4 czerwiec post na wykopie o dostaniu płyty
29
@Ponta, wszyscy nasi klienci powinni zostać poinformowani o zmianach w naszej Tabeli Opłat i Prowizji. Jeżeli nie otrzymałeś od nas nowej tabeli, prosimy o złożenie reklamacji w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, wszystkie drogi składania reklamacji znajdziesz na https://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/reklamacje.html. W kwestii opłat, polecamy przekonfigurowanie konta na Konto Jakie Chcę, ponieważ wszystkie opłaty i ustawienia w nim są elastyczne. Możesz je dostosować do swoich potrzeb i zmieniać je co miesiąc w bankowości elektronicznej.