Wpis z mikrobloga

@Quimeen: Miałem okazję być na kilku pielgrzymkach będąc dzieckiem. Duża część ludzi, która tam szła to starsze pokolenie, które niewiele miało styczności z nauką - mam wrażenie, że większość z tych ludzi nawet nie przeczytała samemu ze 2 rozdziałów w Biblii, bo to już zbyt duże wyzwanie żeby się zastanowić nad tym co się czyta i lepiej powtarzać wyuczone na pamięć formułki po milion razy. Druga część ludzi to dzieci i
@skk1993: Przykro mi, ale jestem w twoim wieku mam prace i ukończone studia.
No tak lepiej ignorować wszystko nawet jeżeli jest bez sensu. Po co dyskutować o sprawach, które mają wpływ na tyle aspektów naszego życia? W końcu w krajach arabskich mają tak wspaniale - są pozbawieni wielu praw, a indoktrynacja i głupota przekracza dopuszczalne granice - wszystko w imię religii.

BTW: To jest wydarzenie odbywające się w waszym mieście.
Przykro mi, ale jestem w twoim wieku mam prace i ukończone studia.


@Krotylok:

Żaden dorosły myślący człowiek nie daje #!$%@? o to co w kto wierzy


No to wiem już którego warunku nie spełniasz.

Swoją drogą cała Twoja aktywność na wykopie to walka o jedyną słuszną drogę, każdy wpis, każde znalezisko każda działalność na głównej to właśnie #gimboateizm #bekazkatoli więc proszę Cię nie mów mi jaka zawartość powinna znajdować się w
@skk1993:

Żaden dorosły myślący człowiek nie daje #!$%@? o to co w kto wierzy

Każdy myślący człowiek zastanawia się nad wiarą, religią i tym jaki ma ona wpływ - jest to wręcz jedna z podstawowych rozkmin ludzkości od dawna. Powstała na ten temat masa książek, publikacji i dyskusji publicznych. Jeżeli ktoś pisze że dorosły człowiek nie daje #!$%@? w co kto wierzy to już widać jaki jest poziom rozmówcy.

Swoją drogą
@Krotylok:

Czy Ty chociaż umiesz czytać, ze zrozumieniem? Moją wypowiedź:

Żaden dorosły myślący człowiek nie daje #!$%@? o to co w kto wierzy i z jakiego powodu, a już na pewno nie próbuje go nawracać na tę "jedyną słuszną drogę".


kontrargumentujesz tym:


Każdy myślący człowiek zastanawia się nad wiarą, religią i tym jaki ma ona wpływ - jest to wręcz jedna z podstawowych rozkmin ludzkości od dawna.


Tylko gdzie ja napisałem,
@skk1993: Odpisuje Ci ostatni raz, bo szkoda naszego czasu, a i tak ta rozmowa do niczego nie prowadzi.

Tylko gdzie ja napisałem, że myślący człowiek się nad tym nie zastanawia? Ja nigdzie nie twierdzę, że masz nie myśleć o tym, w co wierzyć, czy wierzyć i jeśli to w jaki sposób wierzyć. Napisałem o to co w kto wierzy i z jakiego powodu, a już na pewno nie próbuje go nawracać
@Krotylok:

Po pierwsze, czemu nie odpowiadasz na wszystkie moje pytania, pomijasz te niewygodne. Poprosiłem Cię, abyś nie tagował takich wpisów na przyszłość tagiem miast. Ty jednak wiedziałeś lepiej co w takich tagach powinno się znaleźć.

Ode mnie EOT i mało cie powinno interesować do czego używam tego konta i w jakich dyskusjach biorę udział.


Dlatego właśnie przeglądałem Twoją aktywność, bo ma ona związek z Twoim doświadczeniem obsługi tagów na tym portalu.
@skk1993:

Po pierwsze, czemu nie odpowiadasz na wszystkie moje pytania, pomijasz te niewygodne. Poprosiłem Cię, abyś nie tagował takich wpisów na przyszłość tagiem miast. Ty jednak wiedziałeś lepiej co w takich tagach powinno się znaleźć.

Ten argument z meczem mnie rozwalił. Totalnie nie potrafiłem sobie z tym poradzić, dlatego nie odpowiedziałem. Jakieś jeszcze trudne pytania mi zadałeś na które nie odpowiedziałem? Odpowiem teraz! Pielgrzymka do Częstochowy jest wydarzeniem, którym żyje całe
@Krotylok:

Już zaczęły się wulgaryzmy i wyzywania, no dyskutant na poziomie! No ale dobrze pominę to z szacunku do osób, które natkną się na tę rozmowę.

Ten argument z meczem mnie rozwalił. Totalnie nie potrafiłem sobie z tym poradzić, dlatego nie odpowiedziałem.


Opponent ma rację? Zacznij go sarkastycznie wyśmiewać, to zawsze działa.

Przyznałem, że mogłem tego tagu nie używać, ale nadal musisz drążyć temat.


No to jeżeli przyznajesz mi rację, to
@skk1993:

Już zaczęły się wulgaryzmy i wyzywania, no dyskutant na poziomie! No ale dobrze pominę to z szacunku do osób, które natkną się na tę rozmowę.

Gdzie? Jedynie w twoich wypowiedziach widzę wulgaryzmy od samego początku dyskusji i próbę prowokacji w każdym wpisie.

KŁAMSTWO!!! Zaczynasz przeinaczać fakty! Napisałeś:

Żadne kłamstwo. Każdy kto z iq wyższym od ameby wie, że to co ja napisałem z "pewnie" było przypuszczeniem, Odnosiłem się do tego
@Krotylok:

zaorany.


No jednak śmiem twierdzić po używanych przez Ciebie słowach, że naukę to dalej kontynuujesz, a nie jak napisałeś:

jestem w twoim wieku mam prace i ukończone studia.


ale pominę to, bo wiek nie ma tu żadnego znaczenia jeśli czujesz się na tyle dojrzały by promować swoje wartości religijne lub ich brak.

Jednak naprawdę chętnie będę dyskutował z Tobą dalej i odniosę się do ostatniego akapitu z poprzedniej Twojej wypowiedzi
PS: Naprawdę nie mogę znaleźć nigdzie informacji na temat śmierci pielgrzyma w Częstochowie w 2 dni temu. No ale może dla tego, że lokalne serwisy są bardziej przejęte śmiercią Jędrzejczyka, więc jeszcze raz proszę o źródło. Nie powinno być problemu skoro znałeś tego człowieka.
@skk1993:

No jednak śmiem twierdzić po używanych przez Ciebie słowach, że naukę to dalej kontynuujesz, a nie jak napisałeś:

Nie będę pisał o swoich osiągnięciach i czym się zajmuje, bo już się w tej kwestii wypowiedziałem po pierwszych zarzutach. No faktycznie używanie słowa "zaoranie" musi być złe - zwłaszcza gdy używa się na go w stosunku do gościa, który używa wulgaryzmów w środku zdania. Dodam tylko, że chciałbym żebyś Ty jeszcze
@Krotylok:

Zacznę od źródła, za które ładnie dziękuję, w częstochowskich serwisach nic nie ma na ten temat. Z resztą nie mogę się zgodzić ponieważ.

1. Użyłem tych wulgaryzmów i jeżeli poczułeś się nimi dotknięty to przepraszam, jednak kolejną nieprawdą jest to co piszesz.

To co ja napisałem używając jednego wulgaryzmu nie obraża cię w żaden sposób.

Gówno wiesz o mojej przeszłości (...)


To jest ad personam i to bardzo.

2.

Nie