Wpis z mikrobloga

Mój kumpel pochwalił mi się właśnie, że jakaś różowa z #tinder wysyła mu nudeski, a on ma #!$%@? i się z nią i tak nie umówi.

Czuję się jak gówno. Cholernie boli mnie to, że ja nie mam szans na takie rzeczy. Cholernie boli bycie nieatrakcyjnym. Nie wiem jak to jest, gdy ktoś się tobą interesuje. Nigdy żadna dziewczyna nie pisała do mnie pierwsza, nigdy żadna nie przejmowała inicjatywy, nie mówiąc już o zdjęciach, każda za to była obojętna. Miałem dziś względnie normalny dzień, a wystarczyło tyle by całkowicie wszystko nagle się #!$%@?ło. Czuję się jak jakiś niepełnosprawny patrzący na biegających ludzi, bo ile starań bym nie włożył nie mogę mieć tego co mają inni. Ciągle tylko muszę patrzeć jak innym się wiedzie. Wywołało to we mnie całe pokłady zawiści, najlepszego kolegę zacząłem nienawidzić, nic mi się #!$%@? nie chce. Od zawsze ignorowany, niewidzialny, śmieć, który zawsze będzie sam. Nienawidze siebie i nienawidzę kobiet.

#tfwnogf #przegryw #rozowepaski #samotnosc #gorzkiezale
  • 40
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: Nie każda laska leci na wygląd. Zacznij bardziej wierzyć w siebie i przestań narzekać. Z tym podejściem nic nie zdziałasz. Weź się w garść i bądź po prostu fajnym człowiekiem. Kiedyś ktoś to doceni i odnajdziesz miłość. Jak nie to będziesz przynajmniej względnie z siebie zadowolony.
  • Odpowiedz
jakaś różowa z #tinder wysyła mu nudeski, a on ma #!$%@? i się z nią i tak nie umówi


@Wykopus_Mirkus_Rex: to jeszcze nic xD mi czasami dziewczyny po 1-2 spotkaniach wysyłają nudeski na zachętę, abym spotkał się z nimi jeszcze raz xD po #!$%@? mieć dziewczynę, abo chodzić na dziwki jak można mieć co tydzień nową dupeczkę z tindera
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: zacznij cwiczyc, trzymaj kalorie i makrosy w miare, zacznij ubierac sie podobnie do kolegi i zwroc uwage na jego zachowanie. Zapewniam Cie ze wiele rzeczy mozna sie wyuczyc i tez wiele kolesi gdyby nie robili sobie odpowiedniej fryzury i ubioru, zarostu odpowiedniego itp. to wygladaliby wiele wiele slabiej. Uwierz ze duzo dziewczyn tez ma klata(miesnie) a na drugim miejscu morda. Jest duzo czynnikow, po jakims czasie kodowania sobie (nawyk) np
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: zmień podejście... serio... sam kiedyś byłem zaskoczony jak wiele okazji przechodzi mi koło nosa tylko z tego powodu, że brakowało mi śmiałości czy bezczelności... brzydcy, niscy, grubi kolesie często mają atrakcyjne dziewczyny bo się nie przejmują uprzedzeniami na własny temat... i tak nie mają szans na to, że jakaś laska sama do nich podejdzie i poderwie więc sami to robią i dalej to już statystyka robiąc coś sto razy w
  • Odpowiedz