Wpis z mikrobloga

@dziara1429: @iAmTS: a przestańcie, tu chyba jest #!$%@? grupa Mirków, którzy bacznie obserwują posty i jak widzą "czcionka" zamiast "font" to od razu wysuwają swoją największą artylerię i piszą milion postów z obrazkami "olaboga jak mogłeś pomylić to!!!!onenone"
@Rzuku sjp to gównoźródło, @dziara1429 nie czepianie się tylko poinformowałem, to błąd językowy i miana na gorsze, jest łatwiejsze, lepiej brzmiące słowo do określania tego, czcionka to jedno, z #!$%@? polskich słów. Ktoś się uprze to może używać krój pisma i jest ok. I nie, tonie jest czcionka tylko dlatego, że tak chcesz. I to nie jest ewolucja, ewolucją to może być wejście 'epicki' do naszego języka w całkiem innym znaczeniu, a
@Ka4az a przestańcie, tu chyba jest #!$%@? grupa Mirków, którzy bacznie obserwują postu i jak widzą "font" zamiast "czcionka" to os razu wysuwają swoją największą artylerię i piszą milion postów z obrazkami "olaboga jak mogłeś pomylić to!!!!!onenone"

Na tę chwilę to ta "grupa Mirków" grzecznie coś napisała w trzech słowach i ewentualnie wytłumaczyła bez żadnego oburzenia o co chodzi, a wy tu bóldupicie niewiadomo o co. Błędy się zdarzają i nie mam
@iAmTS: ja daję xD Twoja teza jest inwalidą
Może nie czy ktoś tak pisze, bo obrona ignorancji zawsze przybędzie, ale sama tego nie mylę bo dla mnie to istotne :p
Głównie dlatego, że słowo "czcionka" jest trudne, łatwo je pomylić i jest paskudne xD