Wpis z mikrobloga

Mam dla kogoś spod tagu #gotowanie #kuchnia fuchę na 1 dzień w tygodniu żeby dorobić, miejsce pracy Warszawa.

Otóż sprawa jest taka, że mniej więcej od połowy września potrzebuję kogoś, kto raz w tygodniu (czy tam dwa/trzy, jak sobie rozłożysz pracę to nie moja sprawa) nagotował by mi żarcia w pojemniki XD

Generalnie proste jak sam skurczesyn - idziesz, robisz zakupy potem cyk proste dania z nich gotujesz u siebie (w Internecie są gotowe rozpiski na całe tygodnie, poza tym ja mogę dostarczyć jakieś potrawy które do tej pory tak robiłem i które mogą długo leżeć, są proste w przygotowaniu) pakujesz w słoiki/pojemniki, łatever.

W zasadzie jak ktoś gotuje sam dla siebie to może nawet po prostu to samo robić, tylko więcej po prostu i ta nadwyżkę dawać w słoje dla mnie. Mnie to rybka.

Głównie zależy mi na obiadach/kolacjach, śniadania coś tam se mogę zrobić w 5 minut, czyli około 20 posiłków na tydzień, przy czym to nie oznacza robienia 20 różnych dań - ja zazwyczaj te 20 porcji biorę z max 2-3 potraw.

Potem gotowane dania podrzucasz mi gdzieś - albo do pracy, albo umawiamy się gdzieś w centrum, przy okazji dostarczenia nowych posiłków, odbierasz puste pojemniki z poprzedniego tygodnia.

Mnie takie coś, zakupy+gotowanie+zmywanie, schodzi z 5 h, ale ja dania robię naprawdę banalne typu podsmażona pierś z jakimś gotowym sosem, spaghetti, pasty, itd.

Nie przeszkadza mi jedzenie monotonne, nie jestem wybredny.

Ile za taką usługę to w sumie nie wiem, nie znam rynku. Za godzinę chyba najlepiej się rozliczać. Jak ktoś będzie zainteresowany to PW z info o tym, ile by sobie za godzinkę pracy życzył czy generalnie nie wiem, za tydzień/miesiąc.

Oczywiście ceny zakupów po mojej stronie - przedstawiasz paragon i zwracam kasę.

To taka robotka bardziej dla studentów/studentek co chcą dorobić sobie paręset złotych na miesiąc. Nie jest to jakiś rocket science a kasa może niektórym się przyda. Nie jestem chyba januszem, nie wyskocze z ofertą 10 zł/h czy coś także pisać śmiało różowe i niebieskie paski co umiecie gotować.
  • 6
  • Odpowiedz
@aleXsosss: umiem gotować dość nieźle, problem w tym, że po cóż mam sam spędzać x godzin w kuchni, skoro mogę sobie popracować przez X godzin, zarobić parę złotych i po prostu komuś zapłacić za usługę

wolę pracować w swoim zawodzie niż gotować po prostu
  • Odpowiedz