Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-17]:

Bramkarze:
Jakub Stolarczyk (17 lat) [klub: Leicester]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych w Leicester U23. Jego drużyna przegrała 2-0 z Reading U23 w Premier League International Cup.

Obrońcy:
David Pudelko (22 lata) [klub: Amstetten]: rozegrał 90 minut. Jego drużyna wygrała 2-1 z BW Linz w 2 lidze austriackiej.

Pomocnicy:
Martin Pajaczkowski (20 lat) [klub: FAC Wien]: wszedł z ławki w 46 minucie. Jego drużyna przegrała 2-0 z Wattens w 2 lidze austriackiej.

Damian Kądzior (26 lat) [klub: Dinamo Zagrzeb]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-1 z Osijek w 1 lidze chorwackiej.

Sebastian Mrowca (24 lata) [klub: Wehen]: rozegrał 90 minut + 30 minut dogrywki i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół zremisował 1-1 i wygrał po dogrywce 3-2 z St. Pouli w 1/32 rundzie Pucharu Niemiec (DFB Pokal)

Waldemar Sobota (31 lat) [klub: St. Pauli]: rozegrał 75 minut. Jego zespół zremisował 1-1 i przegrał po dogrywce 3-2 z Wehen w 1/32 rundzie Pucharu Niemiec (DFB Pokal)

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. występ Damiana Kądziora - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica