Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem
#badoo

Lvl 23 niedlugo czyli ja. Na badoo pisalem z laska lvl 18, w niecale dwie minuty dowiedzialem się co ze mna nie tak: oczy, zarost, wlosy. Zarost musze mieć bo piwa nie selają, włosy mam jakie mam bo inne mi nie pasują, oczy mam jakie mam bo mam w nocy pracę, malo spie. Na koniec rozmowy zyczylem jej aby cie ruchal jakis chad, i nie tylko ciebie ale i inne baby aby tez ruchal. Nikt nie docenia pracujących normikow, starajacych sie cos osiagnac. Wyglad to nie wszystko. #!$%@? się...
#przegryw

Zapomnialem dodac, wkurza mnie to ze ktos w opisie na badoo dodaje takie cos: napisz, nie gryzę albo cos podobnego... i co z tego ze tak napiszecie jak nie raczycie odpisac?
  • 10
@KrolPrzegrywu No mi sie wydaje ze nie ma czegos takiego jak uniwersalne piekno, bo kazdy lubi cos innego. Ktos moze lubic urode amerykanska, ktos inny koreanska, a ktos sobie upatrzyl okreslona sylwetke, a dla innej licza sie oczy itd. Te laski, mam wrazenie, podazaja za moda bycia z takim chadem, a jak wejdzie moda na (tu strzelam) obcokrajowcow to beda umawiac sie tylko z nimi. A jak modny bedzie patyczak to beda
@Lanhiex: Jest uniwersalny kanon męskiej urody. Damskiej urody nie ma ale męskiej jest. To ciemnooki ciemny brunet + twarz z silną linią szczęki. A cechy obcokrajowców głównie z południa się z tym pokrywają więc można założyć że to uniwersalne piękno.
@KrolPrzegrywu Eeee nie sadze, pojedz na wschod to idealem bedzie delikatna uroda, wyjedz na zachod to idealny bedzie typowy wiking, troche wiecej tu, troche tam, zarost i te "wikingowe" sprawy. To sa przyklady takich wiekszych skupisk, ale co jednostka to inne poglady, nie zamykaj sie na jakies wyimaginowane kanony piekna, nie wiem skad wziales takie przeswiadczenia ale zapewniam, ze nie pokrywaja sie z prawda ;)