Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Natrafiłam na stronę zbiornik.com, na której można się umawiać m.in. na swingerskie spotkania. Z chłopakiem długo myśleliśmy o tym, żeby się wybrać od jakiegoś swinger klubu, ale po czytaniu w internecie opinii na ich temat, zdecydowaliśmy się spróbować najpierw z inną parą, sami. Mieliście styczność z tą stroną? Może polecacie coś innego? A i może ktoś tutaj ma doświadczenia związane ze #swingers ?

#seks #kiciochpyta #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
RudaWybranka: Swingujemy z żoną trochę. Zaczęliśmy w tym roku i zabawialismy się z kilkoma parami. Konto na zbiorniku też mamy. :)

Polecamy wizytę w Lavie we czwartek, wtedy są tylko dla par. Naszym zdaniem taka koncepcja sprawdza się o wiele bardziej, bo nie ma przymusu do niczego. Jak się spotkacie z kimś z hotelu to będzie w powietrzu czuć takie trochę zobowiązanie. Hotel dobry na 2 lub kolejne spotkania z tą
kek: Ja dla odmiany powiem, że euphoria jest najgorsza, usta są dobre dla początkujących, bo nie ma przymusu rozbierania się, lava jest spoko, ale zależnie od imprezy. Tak jak przedmówca powiem, że lepiej na początek do klubu- naoglądacie się, poczujecie atmosferę, a nie będziecie do niczego zobowiązani. Bo głupio chyba tak umówić się z jakąś parą, a potem w hotelu stwierdzić, że jednak nie to. Strata czasu.

Tylko imprezy dobierajcie dobrze,
RudaWybranka: Kek - dreams organizują. W Ustach byliśmy dwa razy, bo raz poznaliśmy tam fajną parę, a drugi raz oni chcieli się tam znowu spotkać ;) Niemniej - atmosfera jak w burdelu. Nam się tam nie podoba w ogóle. Lava we czwartki i w wieczory Lady Bi najlepsza. Ja z żoną, znajome małżeństwo i singielka to chyba najlepsza do tej pory akcja.
We wrześniu się wybieramy do Euphorii i Lavy, ale