Wpis z mikrobloga

W Gdansku stabilnie... dlaczego Pan prezydent nic z tym nie zrobi? Moze specjalnie, zeby turysci wątpili w praworzadnoscw PL? Koszulka juz z tydzien wisi. Gdzie tu solidarnosc, budowanie wspolnoty, ciagle tylko wywlekanie brudow na zachod. Dlaczego mam przeczucie, ze to kolejny przejaw autorasizmu?
#gdansk #polityka #trojmiasto
Pobierz wartoscitradycjeEUROPEJSKIE - W Gdansku stabilnie... dlaczego Pan prezydent nic z tym...
źródło: comment_xQOD1gZBAnXmjUMb9Ox61l34fJZZ1xrm.jpg
  • 15
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: nie przypominam sobie, żeby wcześniej jakaś partia najpierw posłała w stan spoczynku połowę składu SN a potem sama sobie wybierała tą brakującą część. Gdzie prezes sądu najwyższego ma zapisaną w Konstytucji kadencję 6 letnią, a Sejm sobie ją od tak skraca. Więc nie, nie za wszystkich partii tak było. Nie przypominam sobie wcześniej, żeby jakiś rząd kwestionował wyroków TK albo SN.
serio? Wszystkie partie dzialaja i robia to samo... za PO tez tak bylo, i SLD dalej podtrzymuje teze. Do republiki bananowej duzo nam brakuje, pisza tak ludzie ktorzy za granica nie mieszkali


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: chyba jesteś niepoważny. W żadnhm z krajów europejskich nie dzieje się tak jak w Polsce, nawet w owianych złą sławą Węgrzech jest to bardziej ukrywane. U nas pis nawet tego nie musi.

Tak jak Ty piszą osoby, dla
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: przechodziłem tydzień temu obok Neptuna. Ja prdl. Grupa rodzimych Grażynek i niemieckich turystów wręcz pałowała Wiplera z radości na widok tej koszulki.
Na Neptunie już wcześniej wisiały koszulki Lechii Gdańsk, gdy ta uzyskiwała awanse w lidze. Nie przypominam sobie, żeby ktoś robił kłopoty osobom wywieszającym? Raz mi świta, że jeden kibic się uszkodził przy zakładaniu koszulki.
Tak się zastanawiam, co by było jakbym ja sobie koszulkę tam powiesił z jakimś