Wpis z mikrobloga

Bardzo urokliwa trasa rowerowa z Darłówka do Jarosławca :) - polecam jeśli ktoś jest lub będzie na miejscu i ma do dyspozycji rower. Ja ją właśnie trochę przypadkowo odkryłem, i żałuję że dopiero teraz :)

Tutaj link do znaleziska z moją podróżą, kilka fotek i opis trasy: http://www.wykop.pl/ramka/4481901/rowerem-z-darlowka-do-jaroslawca/

#rower #podrozujzwykopem #darlowko #darlowo #jaroslawiec #turystyka #morze #podroze
enocuj_pl - Bardzo urokliwa trasa rowerowa z Darłówka do Jarosławca :) - polecam jeśl...

źródło: comment_ElWRWDVB2BYi3QbmZGH4j3lnwmGDJtRX.jpg

Pobierz
  • 34
@geuze: jeździłem po różnych płytach i tu się jedzie naprawdę ok, bo otwory są zasypane. Ale jak widziałem jakimi rowerami ludzie tu śmigali (gładkie, wąskie koła) to byłem pewien podziwu :)
@geuze: @AvantaR: bardziej chodzi o to, ze rowerem dostaniesz się tam najszybciej (inaczej pieszo?), a jest mega urokliwie i przyjemnie. Żadnych wielkich prędkości się tam nie osiągnie, ku mojemu zdziwieniu dało się tam jechac 20-25km/h na oponach 28x1,5 crossowych
@enocuj_pl świetne doświadczenie. Szczególnie wcześnie rano, gdy nie ma ruchu. Tak w zasadzie to ta trasa wydała mi się największą atrakcją w tym mieście, bo sama miejscowość jednak dupy nie urywa
@redmonk: ja na szosie nie jeżdżę, mam typowego crossa na w miarę wąskich oponach. Ja wiem, że w Polsce największa moda to jeżdżenie na góralu nawet po mieście, ale nie każdy tak ma ;)