Wpis z mikrobloga

@ciemny_kolor: Możliwe, ale humory z Futuramy czy Simpsonów tutaj jest naprawdę niewiele. Jeżeli podczas jednego odcinka się zaśmieję więcej niż raz to jest już dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Brakuje mi tych absurdów
Do tego ciekawa postac glownej bohaterki


@Leshak: Czy ja wiem czy ciekawa? Krnąbrne, nieposłuszne, pyskate postacie w depresji, mające pociąg do alkoholu i używek to chyba już były, choćby Rick z R&M.

Tylko w jego wykonaniu jest to bardziej prawdopodobne i bardziej szczere, więc nawet na tej płaszczyźnie wygrywa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sveq91: Nie jest najgorzej. Moim zdaniem największym problemem tej kreskówki jest Groening. Ludzie oczekiwali zbyt dużo... No ale "może jeszcze się rozkręci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest ciekawie poprowadzona

fajnie dopasowane towarzystwo

dajac fajny efekt


@Leshak: Bez obrazy, ale niczego nam tym nie wytłumaczyłeś, nie są to też jakiekolwiek mocne argumenty... XD
"Lubiem głównom bohaterke, bo jezd fajna."
@Scooterek tylko Rick jest juz stary,wiec moze to dostrzegac. Ona jest mloda,ma te 17 lat, wiec sie bawi i nie przejmuje sie konsekwencjami. Jak by nie patrzec, to tak to w rzeczywistosci wyglada :P Zobaczymy,jak serial rozwinie sie w przyszlosci
@Scooterek a czego oczekujesz wiecej, niz bylo opisane? Nastilatka bez matki, z ojcem ktory ma ja w dupie znalazla sobie milosc w alkoholu i towarzystwie demona i elfa. Jednych to zadowoli, innych nie. Dla mnie takie polaczenie bylo ciekawe i fajnie sledzilo sie ich historie ;)
@sveq91 mam dokładnie to samo co Ty! Zawiedli mnie na całej linii, zupełnie czegoś innego się spodziewalem, bardziej blyskotliwego humoru z futuramy, z jakimis smaczkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale polecam Ci serial final space na netflixie. Myślę że to będzie dobra rekompensata dla Ciebie
@Dziglipaf: Skończę się rozczarowywać najpierw, bo później faktycznie mogę nie mieć ochoty do tego wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, jeżeli nie oglądałeś to polecam Bojack Horseman. Dla mnie to mistrzostwo.