Wpis z mikrobloga

Mirki jakie znacie wartościowe firmy na allegro godne polecenia, a dokładnie spełniające kryteria:

- powyżej 3000 transakcji,
- zero negatywnych, najlepiej same pozytywy

Brakuje mi trochę takich przykładów, a może byśmy zrobili takim firmom nawet małą reklamę poprzez gorące ? Ktoś czasem mógłby dostrzec takie perełki i postawić za wzór tak sobie myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #czujedobrzeczlowiek #januszebiznesu
  • 5
@Wychwalany: Skoro jakaś firma już ma >3k transakcji i same pozytywy to najpewniej wykop już tam kupował i wystawiał pozytywy. Zatem nie obawiałbym się tego. Ale jeśli masz faktycznie takie przeświadczenie to będę wdzięczny za podpowiedź w prywatnej wiadomości, wtedy również ja nie upublicznię tych firm.
znacie wartościowe firmy na allegro


@Gosc321: a poza tym obecnie na allegro firmy mają po wiele kont, więc masz utrudnione zadanie aby wskazać firmę a nie konto, a po drugie opinie są subiektywne, często bezpodstawne, np. zamawiałem wiele przedmiotów i komuś innemu dałem przypadkowo negatywa.
@Wychwalany: To prawda, jest trudno m.in. przez to co piszesz. Ale pamiętam takie znalezisko choćby, chyba sprzed roku jakoś, gdzie facet miał ponad 5k transakcji i same pozytywy. Mirek jakiś dodał to, bo zamówił coś ważnego dla swojej lubej chyba do Poznania. Była duża szansa, że nie dojdzie jakoś na czas i napisał o tym do tej firmy, po czym sam właściciel wsiadł w samochód i mu zawiózł ten przedmiot. I