Wpis z mikrobloga

Mirki jak mnie dupsko piecze to nie macie pojęcia XD
Istnieje taka organizacja Au Pair, gdzie młode studentki wyjeżdżają gdzieś do świata jako opiekunka dla dziecka/dzieci w zamian za pokój dla siebie, wyżywienie i drobne kieszonkowe. Chcę z tego kiedyś skorzystac więc dołączyłam do grupy na fb, ale posty tych głupich kobietek doprowadzają mnie do płaczu. Wyjeżdżają opiekować się dziecmi, więc oczekiwałabym troszkę odpowiedzialności. TAKI UJ! Laski piszą że wyjeżdżają tam znaleźć męża i dostać kartę, pytają jak nie płacić różnych mandatów i kar pieniężnych, jak zostać po utracie wizy i czy może tam być nielegalnie bo tam jej się po prostu podoba, obrażają dzieci którymi się opiekują, No szlag mnie trafia XD
#zalesie #aupair #logikarozowychpaskow
  • 9
O albo opiekunka daje się przelecieć randomowi, zachodzi w ciążę co robić?? No oczywiście że po pierwsze to facet świnia że nie chce mieć nic wspólnego, a po drugie to nikomu nic nie mówić, może nikt nie zauważy a mogą cię odesłać do domu i dziecko nie dostanie obywatelstwa i będzie peszek XDDD fajnie kuźwa że kobieta w ciąży potrzebuje opieki medycznej i to po prostu niebezpieczne dla dziecka. Mogę poszukać jeszcze
Pobierz Leniuszka - O albo opiekunka daje się przelecieć randomowi, zachodzi w ciążę co robić...
źródło: comment_Msx4ou1enulZA7c0ORGmo2NvV29Ha00t.jpg
@Leniuszka: hahahaha jakoś przypadkiem trafiłam na Twój post i ta "Pati" to była mojego faceta! XD (beka). To jest idealny przykład mentalności niektórych lasek - była z nim w związku przez 6 lat (w tym w narzeczenstwie przez około 3), po miesiącu oznajmiła mu ze ich życie toczy się w innym kierunku i zostawiła go dla turka. Ale jedno mogę Ci polecić, sama żałuję że nie wyjechałam. Za niewielką kasę możesz