Wpis z mikrobloga

@Nozyce:

Problem w tym właśnie, że spłukana jestem (,) A nie chcę żeby było im przykro

Wez kredyt na prezent czy tam do koperty, wesela robią na kredyt to niech się kręci karuzela
@Nozyce: Zadaj sobie proste pytania:
Chcą cię na weselu? Tak--> patrz dalej, nie --> nie idź (oszczędność)
Dalej: Jesteś spłukana? --> tak---> patrz dalej, nie---> daj tyle, ile chcesz, ale conajmniej, żeby się miejsce pokryło (jak samemu to matematyka prosta, jak z osobą to x2)
Dalej: Dajesz prezent? ---> tak (dodaj do koperty niewielką kwotę, najlepiej, żeby wartość całości pokryła miejsce twoje), Nie ----> Daj ile mozesz, twoja obecność jest najważniejsza
@Nozyce: Możesz też zrobić akcję - prezent. Wtedy nie widać, ile coś kosztowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajny alkohol, poduszki, pościel, filiżanki... cokolwiek może spodobać się młodym. Jedna z koleżanek zrobiła też taką akcję, że kupiła skarbonkę i wypełniła ją monetami o nominale 5zł. Wtedy nawet przy relatywnie niewielkich kwotach efektownie to wygląda ;)
@Nozyce: Śmieszą mnie w opór weselne debilne zwyczaje tj. dawanie pieniędzy i #!$%@? nikomu niepotrzebnych prezentów. Branie kredytu na wesele przez zwierzęta ze wsi, rekompensowane potem przez pieniążki w kopercie... No żałość mnie bierze i brak słów. Jak się nie ma to się nie robi wesela na 1000 osób, a jak się ma to niech się nie żebrze potem o kasę xD

A co do @Derydu: to usuń konto -
@MiczuTG: och, ale mi pojechałeś... Wolę tańczyć do Zenka na weselu niż siedzieć jak ta #!$%@? na swoim miejscu z telefonem w ręce. Jak widać należysz do tego typu osób. Poza tym przykro mi, że nie potrafisz sformułować wypowiedzi bez obrażenia kogoś. Pozdrawiam cieplutko :*