Wpis z mikrobloga

@bart88uk: no zajebiste wakacje, siedzisz tylko i wyłącznie na tereniu hotelu który jest ogrodzony, chowasz paszport w kiblu żeby ciaparito z obsługi ci go nie ukradło, zero możliwości wyjscia poza teren gdyż wojsko cie zawróci, jedzenie spoko, nie polecam to już Turcja jest o wiele lepsza
  • Odpowiedz
@bart88uk: Tunezja jest okej, jak masz dwójkę dzieci i brzydką żone ktorej nie chcesz nikomu pokazywać, ja nie mówie że na terenie hotelu jest #!$%@? bo masz tam sklepiki i bary, zjezdzali #!$%@? muje dzikie węże, ale z tym paszportem to serio musisz uważać i nie wyjdziesz po za teren, nawet jeśli to napotkasz biede i żebraków i wojsko
  • Odpowiedz
  • 0
@xStulejkax rozumiem. Dlatego pewnie za 300 funtów masz all exclusive w Tunezji gdzie w Hiszpanii musisz za to samo zapłacić dwa razy więcej. No ale już przynajniej wiadomo skąd ta różnica.
  • Odpowiedz
@piniondz: chyba praktycznie niczym, i tu i tu masz jedzenie picie transport z i na lotnisko i dostep do wszystkiego w hotelu za free. Chodzi o to ze w Tunezji nie jest zbyt stabilna sytuacja w kraju. a w Hiszpani jest i robisz sobie co chcesz
  • Odpowiedz
W Turcji płaciłem 1700 za os. i w all inc masz dosłownie wszystko kuchnia tam jest ogromna, różnorodna, wieczorami robią grilla skrzydełka, mięsko itp ale i tak masz 50 ogromnych tac z jedzeniem, do tego milion rodzajów owoców i miliony ciastek :P np w Grecji na Krecie 3500 za os all inc to głownie Grecka kuchnia #!$%@? wszystko z oliwkami, ale już dużo mniejszy wybór. Hiszpania koło 4tys za os all inc
  • Odpowiedz
@xStulejkax: przestań pisać bzdury, byłem w tym roku i było bezpiecznie, sami wychodziliśmy poza hotel do miasta i nic się nie działo, nawet jechaliśmy pociągiem do innego miasta
  • Odpowiedz