Wpis z mikrobloga

Wszyscy spodziewali się dobrego startu rozgrywek w wykonaniu Manchesteru City, Liverpoolu, bez problemu miał sobie także poradzić Manchester United oraz Tottenham. Kto stawiał jednak, że po dwóch kolejkach komplet punktów uzbiera Watford oraz Bournemouth?

Takie są natomiast fakty. Zarówno Szerszenie, jak i Wisienki wygrały po 2 spotkania i to właśnie oni uzupełniają obecne TOP 6. Nie łudźmy się, iż taki stan rzeczy utrzyma się przesadnie długo, lecz warto pochwalić oba zespoły.

Watford najpierw pewnie pokonał na własnym boisku Brighton, a następnie wywiózł komplet oczek z Burnley. Szczególnie drugie z osiągnięć może robić wrażenie, gdyż pamiętamy jak ekipa Dyche’a wyglądała w poprzednich rozgrywkach i jak mało traciła goli. W niedzielę Hart wyciągał piłkę z siatki aż 3-krotnie.

Z kolei Bournemouth po ograniu beniaminka z Walii udało się do stolicy, by zmierzyć się z West Hamem. Zdołało w tym meczu odrobić jednobramkową stratę i zgarnąć kolejne 3 oczka. Coraz pewniejszym liderem staje się Wilson, a motorem napędowym należy obwieścić Frasera.

Nie sądzę, iż któraś z tych drużyn ma szansę na zgarnięcie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach, ale środek tabeli nie będzie złym wynikiem. Przede wszystkim jednak sprawiają dużo radości swoim fanom i ubarwiają rywalizację ligową. Oby wiodło im się jak najlepiej i jak najdłużej!

Serdecznie zapraszam na mój fanpage, na którym codziennie publikuję moje opinie, spostrzeżenia oraz przemyślenia związane z piłkarskim światem.

Jeśli spodobała Ci się wrzutka, zaobserwuj #zycienaokraglo Dzięki!

#sport #mecz #pilkanozna #premierleague #watford #bournemouth #zycienaokraglo
StaXik - Wszyscy spodziewali się dobrego startu rozgrywek w wykonaniu Manchesteru Cit...

źródło: comment_GL3jTITmewYNw3yoVrozOQbUK5kOkzPE.jpg

Pobierz
  • 4
@StaXik: mam wrażenie, że Watford co roku tak zaskakująco zaczyna rozgrywki. I zazwyczaj kojarzy się ten świetny start z jakimś jednym pomocnikiem. Dwa lata temu Capoue, rok temu Doucoure, teraz (w końcu) Pereyra.

To takie tylko moje skojarzenie.