Wpis z mikrobloga

#bitcoin
#kryptowaluty

Moja prognoza dla Bitcoin i rynku #altcoin

Moim zdaniem - od września zaczną się przepotężne wzrosty na BTC. Jestem zdania że do końca roku BTC dotrze do ceny 40k - 60k USD za 1 BTC

Cały rynek Altcoin zanotuje kolejne mocne wzrosty.Wzrosty BTC będą tak szybkie że alty nie zdążą spaść cenowo lecz ich ceny będą nie tylko utrzymywane na wysokim poziomie ale dodatkowo pompowane. Ci co teraz są posiadaczami altów praktycznie w 90% zyskają. Chyba że nie kupili takich perełek jak Hexx, Oyster, PFR, IOTA itd.

Opracowanie @Amelcio Team Polska
  • 16
@Amelcio: skąd te wzrosty? Sądzisz że będzie pozytywna decyzja w związku z ETFami? Ja tam liczę na spadki- zarówno na altach jak i BTC. Acha no i zrobiłem screena żeby się za jakis czas przypomnieć w razie jakbyś skasował post
@dziekuje: wiem z kim piszę ;) na czarną nie wrzucam, bo jeśli zobaczę że znów nagania nieświadomych ludzi na jakiś scam, to wtedy jest czas dla mnie żeby się odezwać i ludzi uświadamiać
@Hissis: Na twoim miejscu bym poczekał z zakupami. Ceny są rzeczywiście mocno promocyjne, ale spadki wciąż mogą wystąpić- i to bardzo konkretne
@Amelcio: Wzrosty, są wysoce prawdopodobne. Jak to na giełdzie, pewności nie ma. Wystarczy, że jakieś liczące się panstwo, wprowadzi do swojego ustawodastwa, penalizowanie krypto i prognozy się nie sprawdzą. Wzrosty, są spodziewane w związku z dobrą koniunkturą na rynkach, czyli ludzie zarobili. I jak zawsze o tej porze roku, potrwają do świąt i sylwestra, kiedy to ludzie, będą się wyprzedawać, aby sfinansować wydatki ww.