Wpis z mikrobloga

@Piontek_Czynastego: przyznam szczerze, że nie widziałem takich opinii ale aż sprawdzę przy najbliższej okazji (w razie czego jest gwarancja). W każdym razie polecam ze względu na jakość prowadzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tkopec: Sorry, że dopiero teraz. 175/65/14. Ford Fiesta. Budżet starczy co najwyżej na coś z średniej półki. Większość kilometrów w mieście, czasem trasy po 300 km i jazda po nieodśnieżonych drogach (sporadycznie).
@xud9: Podaj więcej szczegółów to można będzie coś doradzić. A teraz to pytanie brzmi analogicznie do tego: "Szukam samochodu, jaki polecacie?"
@adnim: Budżet na komplet max 800-850 zł. 175/65/14. Ford Fiesta. Budżet starczy co najwyżej na coś z średniej półki. Większość kilometrów w mieście, czasem trasy po 300 km i jazda po nieodśnieżonych drogach (sporadycznie).
@xud9: Średnia półka Laufenn - grupa Hankook ok 127 zł, Barum Polaris 5 150 zł, Nokian WRD4 192 zł, Hankook Winter I*Cept RS2 W452 159 zł. Osobiście brałbym Laufenn. Są spoko.
@adnim: Nokiany mają dobrą opinię, ale informacje o możliwych kłopotach (wady materiałowe?) niepokoją. A Bridgestone LM001? Rozważam jeszcze tańszą opcję: Hankook Winter i*cept RS2 W452. A i dopiero teraz ogarnąłem, że to Ty prowadzisz tego bloga. Czasami tam zaglądam. Fajnie prowadzony. ;)
@xud9: hankooki też mogę polecić bo szwagier kupił 2 lata temu model 442 czyli wcześniejszy i są mega na prawdę bedziesz zadowolony jak się na 452 zdecydujesz. Dzięki za tego bloga.