Wpis z mikrobloga

@kamisan: U nas był róg obfitości - taki lejeke z cukierkami i słodyczami.
Bardzi się cieszyłem pierwszego dnia, poznałem nowych kumpli powymienialiśmy się cukierkami.
Myślałem że tak będzie codziennie :< taka nagroda za poranne wstawanie i chodzenie do szkoły.
xD #truestory #sadstory
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: Nie mogę się doczekać:P (wiem że pewnie jeszcze tych słów pożałuję) Poza tym uważam, że lepiej zrobić wszystkie planowane szybko żeby potem wychowywanie się nie rozwlekło. Generalnie imo lepiej mieć bardziej intensywnie #!$%@? ale krócej niż mniej ale dłużej poza tym młodzi też już nie jesteśmy niestety:( (jeśli chodzi o kwestie posiadania dzieci)
  • Odpowiedz
@LB55: jest taka zależność - im dziecko ma więcej lat, tym lepiej radzi sobie z rodzeństwem :D zaczyna kumać zależności, że trzeba się dzielić, rozumie, żę trzeba się opiekować. Moja matka do dziś mówi, że to był koszmar, jak 1,5 roku po urodzeniu mnie przyszła na świat moja siostra :D 2 maluchy w domu to nie tak wesoło jakby się zdawało
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: No jasna sprawa, ja zawsze chciałem mieć bliźniaki, aż nie musiałem sobie poradzić z tym jednym co mam :D nie wiem jak miałoby wyglądać poradzenie sobie z dwójką na raz a jak komuś się rodzi 3 lub więcej to to już musi być jakaś #!$%@? akcja :D Ale tak sobie myślę, że mając drugie szybko, to pierwsze nie zdąży ogarnąć, że było kiedyś same :P moja żona np miała 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LB55: Łomatko, podziw i pokłony, serio. Mnie gałgan w pierwszym roku życia tak przetrenował, że zmieniłam plany z "między dziećmi dwa lata różnicy" na "jak-się-zdecydujemy-na-drugie to raczej 3 lata różnicy" ;D
  • Odpowiedz