Wpis z mikrobloga

Mirki, czy naprawdę w warszawie nie ma ludzi chętnych do pracy ?
Firma sie dopiero otwiera, sieć myjni z detailingiem, kilka prestiżowych lokalizacji, wszystko na najwyższym poziomie. możliwe szkolenia, doświadczenie nie wymagane, wynagrodzenie od 2800 netto - 4000 netto, umowa o pracę.
nie ma chętnych ani do pracy fizycznej, biurowej ani do obsługi recepcji.
Jak znaleźć ludzi do pracy ? czy wynagrodzenie jest za małe ?

#pracbaza #praca #warszawa #zarobki #pytanie
  • 149
le gdy ktoś sam ogarnie w 1,5h auto, a szef za to 200pln netto weźmie, to zrozumie, że dostaje zbyt małe wynagrodzenie ;)


@ravau: ale #!$%@? xD Jak chłopaki podłączają z 15 urządzeń agd dziennie po 150-200zł każde, to też mają dostać 500-1000zł dniówki? xD
@Hannahalla: chcę, ale zależy mi,żeby w miarę szybko ogarnąć coś w Warszawie. Byłbym w stanie zrobić sobie rok przerwy. Poza tym plotki o zarobkach testerów są sporo przesadzone ;) chyba, że mówimy o programistach zajmujących się testami - to co innego
@Hannahalla: to jak Twoja firma przyjmuje juniorów bez umiejętności programowania za 6k to podrzuć kontakt xD odpalę działkę z pierwszej wypłaty, jeśli się dostanę
Wy się dziwicie ale taki car deataling a jedno autko 3-4k zł usługa. Roboty przy nim 5 dni, a jeszcze jak niedokładnie będzie odtłuszczone to 2 dni dodatkowo :D ale co tam wykopek sobie mysli japierdziele 3k netto to jedziem tam bede walił piane na auto i szybko myjką HeuHEuheuhe
@LukEEE: no nie no ja po prostu nie miałem świadomości. Wydawało mi się, źe to prosta fizyczna robota. Zawsze sądziłem, że takie mega czyszczenie, że usuwają rysy, felgi jak nówki itd., to myślałem że tak 1000-2000. Ale żeby 6 tysi...