Wpis z mikrobloga

@glk44: nie do końca, on jest lepszy ode mnie w kwestiach technicznych, ale nikim niezwykłym. Nie ma zresztą niezwykłych ludzi. Za to doświadczenie i czas spędzony w tym świecie liczy się bardzo. Z tego co wiem to on wszedł po mnie i jest fanbojem shitconów, których ja nienawidzę, uważam je za scam, który opóźnia adopcję bitcoina i okrada nowych w krypto. Tacy jak on wykorzystują niewiedzę nowych dla zysku. Ładuje się
@pawlo74: Jeśli ludzie dają się w ten sposób manipulować to o czym to świadczy? O jego "dobrym" sposobie na zarabianie na nich czy o wiecznie żywym stadzie owiec które od zawsze na giełdzie jest tylko dostarczycielem kapitału. Pomijam tu całkowicie aspekt adopcji btc i rozszczepiania uwagi i marketcapu na shitcoiny bo w tym temacie jesteśmy całkowicie zgodni.
@glk44: to świadczy o tym, że świadomie wykorzystuje swoją wiedzę do okradania stada, to jakie stado jest nie ma znaczenia, znaczenie ma to kim on jest robiąc to. Jest oszustem. On będąc bardziej inteligentnym wie, że altcoiny nie mają szansy na przetrwanie a mimo to nie przeszkadza mu to. I pamiętać należy, że stado też się uczy na błędach i nie zapomina. Jesteśmy tu razem i powinniśmy dzielić się wiedzą i