Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej na kłamstwa i manipulacje, niż rzekomo "racjonalni" i "oświeceni" wojujący ateiści.

Jak wszyscy fanatycy, tak i oni święcie wierzą w zarzutki bez dowodów, a głównym źródłem ich wiedzy są obrazki w internecie.

Dorównują im chyba tylko najprimitywniejsze trolle polityczne i stare Grażyny na Facebooku.

Dla odmiany ja podam źródło dotyczące wizyty papieża w Irlandii, żeby też gimboateiści na wykopie mieli jakiekolwiek kontakt z True News.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/pope-visit-ireland-thousands-line-13137857

Pope Francis gave a speech about 'forgiving people' in front of more than 80,000 people at a mega mass in Dublin tonight.


Zanim ktoś znowu z głupoty, czy w celu manipulacji napisze, że 80 tysięcy to mało, to warto wiedzieć, że w Irlandii żyje 4.7 milionów ludzi, czyli 7,5 razy mniej niż w Polsce, więc na polskie warunki trzeba by tą liczbę o tyle przemnożyć i wyszło by jakieś 600 tysięcy ludzi.

#ciekawostki #gimboateizm #bekazatoli #katolicyzm #wiara #4konserwy #heheszki
L.....i - Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej n...

źródło: comment_Uqc1BWkRLYB61McetBxLTu8w3PtraRAM.jpg

Pobierz
  • 48
mówi to osoba wierząca, i co więcej broniąca największej zarzutki świata - religii.


@LichoToWie: Ty to nie powinieneś mieć w ogóle prawa głosu w sprawie zarzutek, bo sam pisałeś, że wierzysz na słowo trollowi znanemu z kłamstw i zarzutek i nie widzisz w tym nic złego, bo on też jest gimboateistą, tak jak ty.

Normalnie jak sekta, gdzie szeregowi członkowie bezgranicznie ufają guru i robią wszystko co im każą XD
Nie ma osób bardziej naiwnych niż ateiści? A teiści wierzący w jakiegoś Jehowę/Allaha, który rzekomo jest królem wszystkiego i stworzył wszystko, a wszyscy mają mu się kłaniać albo czeka ich piekło?


@Glassman: wiara w piekło to nic przy wierze w tym, że na spotkaniu z papieżem w Irlandii było kilkadziesiąt osób.

Poza tym piekło i niebo to kwestie moralno-światopogladowe i sam kościół twierdzi, że są to sprawy niematerialne, których fizycznie badać
Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej na kłamstwa i manipulacje, niż rzekomo "racjonalni" i "oświeceni" wojujący ateiści. Jak wszyscy fanatycy, tak i oni święcie wierzą w zarzutki bez dowodów, a głównym źródłem ich wiedzy są obrazki w internecie.


O ironio xD

Dorównują im chyba tylko najprimitywniejsze trolle polityczne i stare Grażyny na Facebooku.


Ad personam zaliczone.

Dla odmiany ja podam źródło dotyczące wizyty papieża w
O ironio xD


0 treści przy użyciu 9 liter, nieźle.

Ad personam zaliczone.


@Hound: wobec kogo te ad personam niby?

Ad personam zaliczone po raz drugi.


Jak wyżej.

To tak nie działa xD Ale czego oczekiwać od ciebie, bo przecież nie znajomości statystyki i zagadnień demograficznych.


Dwukrotnie zarzucasz mi ad personam za krytykę jakiejś grupy, po czym sam perfidnie piszesz zdanie bez treści innej niż puste ad personam wobec mnie XDDDDDDD
Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej na kłamstwa i manipulacje, niż rzekomo "racjonalni" i "oświeceni" wojujący ateiści.

@Lawrence_z_Arabii Prawie każda grupa wyznająca jakieś poglądy jest tak samo naiwna nie tylko na wykopie. Skoro ktoś wierzy, że ma racje to jak widzi coś z czym się zgadza to wykopuje jak się nie zgadza to zakopuje. Tak samo katolicy wierzący we wszystko co przekazuje kk chociaż sami