Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa jest fanką perfum, jutro są jej urodziny a ja jestem mocno spłukany, nie mam kasy teraz na zakup zapachu za stówę i więcej.
Czy znajdę coś interesującego w Rosmannie w niewielkiej cenie? Czy wszystkie te perfumy i wody toaletowe tańsze śmierdzą? A może jest tam coś ciekawego?
Pozwolę sobie zawołać ludzi z tagu #perfumy
może doradzicie jakąś tanioszkę która może okazać się ciekawym eksperymentem zapachowym.

#mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 64
  • Odpowiedz
@pinkquartz: żeby Ci było łatwiej myśleć to nazwę. Pasuje i już dupa nie boli? :) to samo tyczy się @dr_love
Jak można twierdzić, że ktoś jest czegoś fanem i kupować przedmiot obsesji w miejscu, gdzie są jedynie bardzo popularne produkty o wątpliwej jakości, gdzie raczej zaopatrują się ludzie, którzy po prostu chcą jakoś pachnieć. Może jeszcze perfumy z FM Group polecicie, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@agaciksa: ale czy Ty zdajesz sobie z tego sprawe, że w Rossmanie możesz kupić nawet Angel Muglera? czy ty w ogóle byłaś kiedys w sklepie? może na Twoim #!$%@? zapachy w Rossmanie ograniczają się jedynie do Bruno Banani, ale np. te w których ja bywam mają bardzo dobry wybór. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o perfumach nazywając Rihanna podróba czy też perfumami wątpliwej jakości :)
  • Odpowiedz
OP: @agaciksa: akurat widzę, że Ty się nie znasz chyba (może się mylę) bo już tam kupowała kilka razy, tak samo w Hebe (jakieś perfumy z haloween w nazwie które zresztą bardzo lubię) a zarówno wiedzę jak i kolekcję ma pokaźną. Z mojej obserwacji wynika że fani ani zapachów szukają inspiracji wszędzie i nie mają takiego zaściankowego podejścia. Na pewno doceni że szukam dla niej czegoś nowego.
Chodzi o to
  • Odpowiedz
@dr_love: ja lubię wytarzać się w łajnie po dożynkach nie to, co wielki Pan który twierdzi że popularne perfumy mają dobrą jakość. To, że jest tam kilka butelek lepszych perfum powoduje, że można komuś, kto się na tym zna polecać ich odpowiedniki? :) świetna logika
@pinkquartz: #!$%@?, znowu się amatorzy pchają do zabawy

kocham mirko i ból dupy <3
  • Odpowiedz
A może spróbowałbyś czegoś w Yves Rocher? Można trafić na fajne ceny, a zapachy jakie proponują są przepiękne :)
Delikatne, naprawdę baardzo długo wytrzymują. Jeżeli chcesz coś do 100 złotych, to też się coś znajdzie :) Dodatkowo, jeśli założysz sobie tam kartę na wstępie dostaniesz jakieś gratisy w stylu szampon, żel do mycia, co możesz ładnie albo zapakować wraz z perfumami do pudełka, albo po prostu związać wstążeczką :)
https://www.yves-rocher.pl/zestaw-kwiat-wisni
https://www.yves-rocher.pl/woda_toaletowa_leau
https://www.yves-rocher.pl/un_matin_au_jardin_kwiaty_cytrusow_woda_toaletowa_100_ml
  • Odpowiedz
@agaciksa
Weź już lepiej nic nie pisz, bo przez takich ludzi jak Ty, dużo osób ma błędne wyobrażenia na temat całego świata związanego z perfumami.
Bijesz do ludzi, przez których ręce przeszły setki zapachów i dzięki ich wiedzy nie jedni już tutaj znaleźli pomoc w wyborze zapachów dla siebie, swoich bliskich.
Jesteś do bólu irytująca i nic nie wnosisz do tematu.
@AnonimoweMirkoWyznania
Masz idealnie w promocji właśnie Calvin Klein IN2U 100ml, za
  • Odpowiedz
@dradziak: może jeszcze nazwiesz ich specjalistami w doradzaniu perfum z rossmanna? ( ͡º ͜ʖ͡º) wow, coż za wykwintna śmietanka towarzyska się zebrała, przepraszam, że raczyłam wyśmiać fanów perfum z rossmanna
xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@agaciksa Czasami myślę, że moje tysiące złotych wydane na perfumy, dziesiątki godzin poświęconych na testowanie przeróżnych perfum - także tych z Rossmana i ogólnie codzienne pogłębianie wiedzy w tematyce perfum także po to, by pomagać pod tagiem #perfumy są niepotrzebne, bo każdy argument może być zbity śmietanką towarzyską, która się liże po nie na piszę czym, bo jestem za kulturalny. Jedyną różnicą pomiędzy kupieniem perfum w Rossmanie, iperfumy, czy Sephorze jest cena.
  • Odpowiedz