Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miarki i Mirabelki mam problem w #zwiazki
Otóż po wieloletnim związku rozstaliśmy się z narzeczoną. Wpływ na to miało wiele czynników. Staraliśmy się o sobie zapomnieć. Ale wróciła i mieszka niedaleko mnie. Razem jemy, spotykamy się i staramy spędzać czas. Jednak cały czas od niej slysze że za szybko Że naciskam Że ona nie wie czy chce....
Znamy się jak łyse konie i widzę że potrzeba było nam tylko małej przerwy a nie rozstania. Martwi mnie to, a z resztą jej to powiedziałem że nie wyobrażam sobie sytuacji w której ona ze mną się spotyka. A potem pójdzie do innego. Dbam w dalszym ciągu o nią. O jedzenie, jakaś rozrywke. Razem robimy pranie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałbym wrócić z nią do siebie i naprawić pewne rzeczy. Ale czy jest szansa? Chyba jakby nie chciała to nie pozwoliłaby się spotykać w dalszym ciągu. A tak... Ciągle słyszę że potrzebuje czasu.
Jakieś rady? Najchętniej od mirabelek.
#feels #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: przestań jej wchodzić do tyłka. Niech poczuje się zazdrosna, odmów kilka spotkań, nie lataj za nią, i najważniejsze, żebyś w końcu poczuł się wartościowy (a tego nie ogarniesz w miesiąc, ani nawet w rok). Masz mieć podejście, że ona nie jest Ci kompletnie do niczego potrzebna.

Tak poza tym zacznij ją słuchać, skoro n'ty raz powtarza, że naciskasz. A skoro nie wie czego chce, to niech bierze nogi za pas
@AnonimoweMirkoWyznania: aaaa, i zabrałeś się do tego od dupy strony. Zamiast mieć z nią fajny ekscytujący seks, to Ty wyprawiasz kolacyjki, obiadki i zabawiasz... Jesteś dla niej co najwyżej opcją, w dodatku marnych lotów. Możesz się obrażać, ale niestety taka prawda.

Jak czytam co wyprawiasz, to wcale mnie nie zaskakuje, że się rozstaliście.

1. Zdaj sobie sprawę z tego w jakim jesteś położeniu.
2. Zacznij wreszcie myśleć i wyciągać wnioski, bo
OP: @mlodyteam: Może tak wygląda to że nadskakuje. Ale spokornialem. Zbyt mocno ją zdominowalem, byłem zaborczy i właśnie temat łóżka też tu był kluczowy A raczej jego brak. Niemniej Nie znssz mnie i przez pryzmat kolacyjek nie wypracowywuj sobie tego jaki jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na}
@AnonimoweMirkoWyznania: napisales tutaj posta, wiec nie wyjezdzaj teraz ludziom z komentarzami, ze cie nie znaja. Chciales rady i ja dostajesz. No chyba, ze oczekiwales poklepywania po plecach i utwierdzania cie w przekonaniu, ze robisz dobrze. Rozstaliscie sie, bo byles zaborczy i popelniasz teraz dokladnie ten sam blad. Naciskasz na nia i osaczasz ja, chociaz ona daje ci do zrozumienia, ze wszystko dzieje sie dla niej za szybko. Jak tak dalej pojdzie
OP: @mlodyteam: To ja z nią zerwałem Nie ona ze mną :-) Był szereg powodów gdzie dopiero po rozstaniu oboje zobaczyliśmy ze.... To było głupie i da się to naprawić. I ja i ona chcemy razem coś. Sama chce się spotykać ze mną A ja z nią. To co pisałem odnośnie tego oceniania mnie. Chodziło o to że wychodzę tu na jakiegoś pipke że złamanym sercem. A prawda jest taka