Wpis z mikrobloga

No i kolejny raz #!$%@?łem bo przy tworzeniu swojego managera wybrałem opcje "amator" i teraz się dziwię, że nawet ostatni klub z czeskiej ligi nie chce mnie przyjąć do pracy. To chyba będzie przyczyną co? trzeba było wybrać "profesjonalista" czy co tam dają?

Pierwsze podejście i zwalenie gry polegało na tym, że wybrałem tylko polską lige i bardzo się ograniczyłem w wyborach przyszłej pracy, poprawiłem to w drugim podejściu do gry ale nie wybrałem wyżej wymienionej opcji.

No nic, nie chce mi się już grać od początku więc pociągnę tego sejva do listopada bo kupiłem już preorder #fm19.

Gram obecnie w #fm16 i liczę na pozytywny przeskok na FM19.

  • 4
@mohawk: Ja tam wolę ustawić amatora i piąc się w górę, jest ciekawiej niż wybrać tą najwyższą opcję i wszystko dostępne mieć od zera. W 16 nigdy nie grałem, ale w mojej karierze w 18 właśnie na ustawionym amatorze po 2 sezonach w Polsce dostałem ofertę z Fulham, więc i tak łatwo się wybić
@mohawk: A ile sezonów minęło? Wygrałeś jakieś trofea? I miałeś jakieś rozmowy kwalifikacyjne w innych klubach? Bo może tez być tak że przez źle poprowadzone nie chcą Cię przyjąć. A, i nie wiem na ile ma to znaczenie, ale ja ustawiłem sobie na start wysoko ten współczynnik "zdolność do adaptacji" licząc właśnie na zagraniczne oferty
@lokomolszyn: na razie jeden sezon kończe, wygrany superpuchar i puchar krajowy, a na 1 miejsce w lidze raczej bym nie liczył, składam podania o prace ale wszyscy odrzucają (słabe kluby z pierwszych lig różnych krajów)