Wpis z mikrobloga

@uprzejmystefan: Za moich czasów rysowaliśmy schematy blokowe na kartce, trochę mi pomogły, więc napisałem program żeby to ogarnąć :)

Jeszcze będę musiał dorwać jeszcze nowe podręczniki Operonu, bo tam też się pojawi lekcja z moim programem
  • Odpowiedz
@Razi91 @uprzejmystefan Nawet najlepsze książki nie pomogą jak nauczyciel informatyki sam będzie się uczył z tej książki. Pamiętam jak w gimnazjum nauczycielka powiedziała nam, że na dodatkowych zajęciach pouczymy się robić strony w html, ja stwierdziłem że może być to fajne doświadczenie, więc poszedłem. Robiliśmy ten kurs na jakiejś stronie internetowej z nauczycielką, która wyświetliła na projektorze jak sama robi ten kurs. (oczywiście było to jej chyba pierwsza styczność z html). Szkoda
  • Odpowiedz
@cruc: Profity chciałem z remake'u tego czegoś. Jakbym z tego miał czerpać profity, to musiałbym tech support utrzymywać, czego robić nie chcę. Kod porzuciłem wieki temu.
  • Odpowiedz
@cruc: tak :) Widzę że jeszcze w repozytoriach Aura jest. Ktoś prosił o zgodę by dodać, nie miałem powodów by się nie zgadzać. Jedynie jSyntaxPane trzeba doinstalować (Jythona olać, stracił sens, gdy wszedł Nashorn)
  • Odpowiedz