Wpis z mikrobloga

Mirki McDonald's wprowadziło nową ofertę śniadaniową, takie burrito podają do kawki!

A tak naprawdę to nie, po prostu wiadro kotów znowu zrobiło chlew i tym razem trzeba je było przeczyścić na mokro, dosuszyć jak najdokładniej i zapewnić ciepełko, bo byłaby kaszana jakby zmarzły. Ten tutaj jest dosyć słabiutki na tle innych i wymagał kangurowania przez dłuższą chwilę.

Trzy z nich podjęły dziś pierwsze próby samodzielnego mycia, z kolei ja zamierzam poświęcić weekend na nauczenie ich jedzenia (a nie ssania, co ciągle robią) mokrej karmy.

Trudy babrania w odchodach i utrzymywania odpowiedniej temperatury karmy podczas wykarmiania całej piątki wynagradzają mi przyjaciele, którzy a to kupią puszeczkę, a to podkłady higieniczne, a to dorzucą się do mleka. No i weterynarz, która wyraziła swój podziw dla fachowości, z jaką podchodzę do sprawy - to naprawdę miłe, zostać docenionym.

Dostały imiona od moich znajomych z pracy: Tokio, Balbinka, Danger, Tadeusz, no i Piksel, którego, jak wspominałam w komentarzach, nazwał tak mój niebieski, ponieważ zawsze chciał tak nazwać zwierzę, by jak ono padnie móc powiedzieć, że to martwy Piksel. Szanuję i nawet z tym nie handluję, bo to oznacza, że jesteśmy coraz bliżsi zostawienia Pikselka z nami :)

Miłego czwarteczku!

#frytusiacontent #kociaciocia #koty #pokazkota #dziendobry #mcdonalds
f.....a - Mirki McDonald's wprowadziło nową ofertę śniadaniową, takie burrito podają ...

źródło: comment_xxnfIbiGrxN5l1QAHu9UX5S8Gk0XnpgE.jpg

Pobierz
  • 19