Wpis z mikrobloga

W latach #90 jak dostałem na gwiazdkę 1997/98 pierwszego #psx to ta konsola zmieniła nie tylko moje podejście do elektronicznej rozrywki czy gier w ogóle, ale też do muzyki ( #muzykaelektroniczna szczególnie). Nie wiem jak potoczyłaby się moja historia i ogólnie życie gdyby nie takie gry jak MGS, Gran Turismo, Wipeout czy nawet pierwsze Crashe. ( ͡ ͜ʖ ͡) Po tych prawie 2 dekadach można śmiało powiedzieć, że pierwsze #playstation to jest nie tylko kolejny hardware, ale wydarzenie kulturowe, które u wielu osób wywołało dużo pozytywnych emocji. Dziś nawet jeśli są to już tylko wspomnienia to dla mnie bardzo, bardzo piękne. Do tej pory w życiu inspirują mnie te obrazy, dźwięki i ogólnie radość jaką wspominam z tamtego okresu. ()

#tb303 #acidtechno #acidhouse
A.....7 - W latach #90 jak dostałem na gwiazdkę 1997/98 pierwszego #psx to ta konsola...
  • 5
W latach #90 jak dostałem na gwiazdkę 1997/98 pierwszego #psx to ta konsola zmieniła nie tylko moje podejście do elektronicznej rozrywki czy gier w ogóle, ale też do muzyki ( #muzykaelektroniczna szczególnie). Nie wiem jak potoczyłaby się moja historia i ogólnie życie gdyby nie takie gry jak MGS, Gran Turismo, Wipeout czy nawet pierwsze Crashe. ( ͡ ͜ʖ ͡) Po tych prawie 2 dekadach można śmiało powiedzieć,