Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FHA96: obejrzyj polskiego Rojsta, to jest porządny serial na dodatek świetnie zagrany - poziom Hollywood. dom z papieru jest tak cholernie nudny i na siłę wydłużany, że szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@FHA96: to ten serial o genialnym planie napadu na bank, który jakiś typ układał całe życie a wszystko się #!$%@? od pierwszego odcinka bo osoby wybrane do tego napadu to banda niedorozwojów i aby uratować sytuacje trzeba się jakichś absurdalnych rozwiązań chwytać jak np akcja z furą na złomowisku? No faktycznie, genialny xD
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia dlaczego nikt nie podnosi że ten serial to jest cholerna Brazylijska telenowela ubrana w szmatki kryminału. Płomienne romanse, dialogi, dramaturgia dla nastolatków. Ogółem zapowiadało się świetnie a wyszło absurdalnie i naiwnie jak w m jak miłość czy innych takich.
  • Odpowiedz
  • 0
Pierwsze odcinki ok, ale potem zaczyna już bajka się robić. Ogólnie serial 6/10 a wygrywa go scena Berlina profesorem i bella ciao ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bajbuss: to nienjest serial Netflixa! przejęli go od jakiejś stacji hiszpańskiej zmienili długość odcinków i spijaja smietanke sukcesu. Serial miał jeden sezon i odcinki trwały około 1.5h
  • Odpowiedz
  • 0
@FHA96 fabuła się kupy nie trzyma 2 dni w zamknięciu siedzą i już 6 romansów różnych i wszystko się sypie, tyle planowania, sami zawodowcy a po pierwszym dniu już się wszystko psuje przez głupie błędy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FHA96: Widziałam kilka odcinków iii czułam się jakbym oglądała operę mydlaną, tylko dziejącą się podczas napadu na bank XD Ale jak się już zaakceptuje ten fakt to miło się w sumie ogląda ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FHA96: taka fikcja literacka spoko. Problem w tym ze w żadnym kraju po zajęciu mennicy nikt by #!$%@? nie czekał 3 sezony tylko in zrobił wjazd na chatę i jesień średniowiecza z dupy, nie patrząc na zakładników. Analogicznie jak w operacji Nimrod.
  • Odpowiedz
Dom z Papieru to nadserial, nie handlujcie tym. Jestem aktualnie na 4 odcinku.


@FHA96: Do końca pierwszego sezonu ogląda się coraz lepiej. Potem żeby zobaczyć jak się skończyłą historia.
  • Odpowiedz
@FHA96: Zapowiadało się dobrze, do czasu jak przyjechała policja w 1 odc. Później absurd goni absurd. Czy tak się zachowują profesjonaliści, którzy planują i żyją razem ze sobą przez kilka miesięcy?
Później z odcinka na odcinek tylko gorzej.
  • Odpowiedz