Wpis z mikrobloga

Czas na #mirkomodly.
Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zaszkodzić, zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Daje osobistą gwarancje wysłuchania waszych modłów przez dowolnie wybranego boga. Jedyne co musicie zrobić to na początku komentarza określić się do którego kierujecie modły.

Cytat na dziś:
– Prawda jest niewyrażalna i nie do ogarnięcia. Ona ani istnieje, ani nie istnieje. Ta niewyrażalna zasada stanowi podstawę różnych doktryn wszystkich mędrców. Diamentowa Sutra – sutra tzw. drugiego obrotu Kołem Dharmy, gdzie Budda objawia pustość wszelkich zjawisk jako ich prawdziwą Naturę.

Dzisiejszy wpis sponsoruje Thoth - egipski bóg Księżyca, patron mądrości. Uważano za wynalazcę pisma, kalendarza, a także arytmetyki, geometrii, muzyki, liczby i rysunków. W związku z tym był przede wszystkim opiekunem i patronem pisarzy oraz ludzi nauki i sztuki.

PS: Teraz trochę prywaty. Tag #mirkomodly odcina się od #szatanomodlitwa i #mirkomodlitwa bo tutaj też możecie do Szatana i Jahwe modły kierować. I po raz setny powtarzam to nie są żarty gimbusów z #bekazkatoli, ale poważny tag!
lakukaracza - Czas na #mirkomodly.
Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz ...

źródło: comment_mkFgu04zZD0dVpRi3irnfn4N2AZw4TIs.jpg

Pobierz
  • 53
@lakukaracza_:

@KakaowyTaboret: Czyli twierdzisz, że modły tutaj mogą komuś krzywdę wyrządzić?


Nie xD ale gdy komuś umiera na raka ojciec to nie widzę nic złego w wbiciu w tagi mikromodlitwa, a Twoje działana raczej nie wpłyną dobrze na psychikę takiej osoby (,)

Trochę się rozpasałeś w tej swojej rewolucji ateistycznej. Zaczęło się od tego, ze nie mogles kupic tabletek antykoncepcyjnych, a teraz grupa atakuje inne osoby
@lakukaracza_: @steemm: Ja mam pytanie techniczne, bez ironii, bo na serio jestem ciekawy. Kiedy różni ludzie modlą się w danej intencji, ale jakby w odmienny skutek czegos, to kto wygrywa? Np. jak już pod tym postem 3 osoby pomodlily się o to, żeby #mirkomodlitwa nie działało, to co będzie miało większa siłę i szansę na spełnienie się? Bogowie patrzą wtedy ilosciowo, kto więcej pomodlił się w danej intencji i to