Wpis z mikrobloga

#cdr to nie koniec świata :) dla odmiany po "czerwonym piątku" zobacz co się dzieje tu: https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=CREEPYJAR było 88 w piątek wieczorem, od rana od dziewiątej 102, teraz widzę 112 i ciągnie rośnie. Mam nadzieję, że dobije do 200 do połowy tygodnia :D:D:D czyli jednak da się jeszcze znaleźć rodzimą spółkę z dobrym peakem :D :D :D Jaram się :D:D:D:D Podobno gra nawet całkiem całkiem.
#gpw #gielda
Ww526 - #cdr to nie koniec świata :) dla odmiany po "czerwonym piątku" zobacz co się ...

źródło: comment_5CkvEolhgY5uCxNUJM6uSat4RoknxuYW.jpg

Pobierz
  • 5
@Ww526: No fajnie, fajnie, Green Hell dobrze się sprzedaje, oceny zbiera świetne, a jesteśmy dopiero w early accessie. Teraz trwa oczekiwanie na info o zwrocie kosztów produkcji, myślę, że za tydzień, po weekendzie możemy takie info dostać, da to impuls do dalszych wzrostów.
@spinor: Teoretycznie tak to zawsze wygląda, ale tutaj bardzo duży wypływ ma jeszcze sama gra. Osobiście przyznam, że grywałem sporo w cRPG, hack'n'slash, od diablo 2 i baldura, przez ghoticy, do skyrima itp... Taka gra surwiwalowa jest dla mnie co najmniej trochę dziwną, ale chyba muszę spróbować, bo zachwytów sporo faktycznie.