Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: Bo żadnym zdziwieniem nie będzie dla nikogo, że nasz naród pije zdecydowanie więcej, niż powinien. I to już w gówniarskim wieku. I to nie jest lampka szampana, jak @xleph twierdzi. No chyba, że u niej bananowcy tylko do lampki się ograniczają, w co wątpię, gdyż kultura alkoholowa w Polsce mówi jednoznacznie: im więcej tym lepiej.
Patologii w związku z chorą kulturą picia u nas jest co niemiara: pijący nieletni, rodzice
@Scorpjon ale Ty rozumiesz ze na faktopedii kazdy moze napisać co chce? a Ty łykasz i jeszcze próbujesz mi dowalić, że "ooo bananowcy" XD nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz ale jeśli masz takie spojrzenie na alkohol (ze dzieci piją a rodzice pozwalaja) to współczuję.
przykre to jest że ktoś wierzy w obrazki, które są na równi z facebookowymi łańcuszkami i myśli, że jest mądry
@xleph: Wolisz źródło w postaci polsatnews? :v Albo bym przytoczył statystyki? To nie jest problem znaleźć to w cudownym internecie, bo to są informacje jawne.
Zresztą co ty #!$%@?? XD Ja nie atakuję alkoholu, tylko hejtuję kulturę picia w tym kraju. A to dwa różne pojęcia. To tak jakby stwierdzić, że atakowanie broni i patoli co z niej strzelają do cywili to to samo XD
Różowa cannot into logika XD