Wpis z mikrobloga

W końcu muszę to napisać, bo jak widać nikt inny nie jest w stanie Wam (specjalnie z dużej) #bojowkamajonezukieleckiego wyjaśnić dlaczego bronicie tego syfu jakim jest Majonez Kielecki. Aby zrozumieć "fenomen" tej marki musimy się cofnąć kilka - kilkanaście lat do tyłu.

Województwo świętokrzyskie wraz ze swoją stolicą o nazwie Kielce, jest prawie najmniejszym województwem(opolskie jeszcze mniejsze).Marka Społem, zapamiętana jest właśnie z czasami smutnej komuny gdzie w sklepach praktycznie nic nie było.
W niektórych rejonach Polski, sklepy czy bary mleczne zostały wykupione przez prywatne podmioty.
W mieście Kielce barów mlecznych marki Społem jest bardzo dużo (nie hejtuje bo gdy bywam sam z nich korzystam),
można zjeść bardzo tanio zupa + schab + ziemniaki + mizeria za mniej więcej 10zł.(być może miasto dopłaca do obiadów nie wiem).
Wracając do tematu, miasto jak i województwo jest ubogie i wyróżnia się na tle innych, słuchając radia w samochodzie często słychać nacisk na tzw "lokalny patriotyzm". W czasach komuny gdzie nie było niczego pewnie ten produkt był dostępny co w powiązaniu z tym lokalnym patriotyzmem dał właśnie taki efekt.

Bronicie syfu, tylko dlatego że kiedyś tylko to było i dlatego on jest taki zajebisty.

A teraz tak:
1.Od kiedy w Majonezie jest musztarda?
2.Smakuje ochydnie kiedyś teściowa zróbiła sałatkę i dodała tego majonezu efekt? Smietnik nikt nie chciał jeść.

Jednocześnie nie hejtuje pozostałych bo nie jadłem.

#majonez #takaprawda #gownowpis #jedzzwykopem #madroscizyciowe
Pobierz Rodriquez - W końcu muszę to napisać, bo jak widać nikt inny nie jest w stanie Wam (s...
źródło: comment_MmHfwW73FHeAYZgJOHuEdYiCg2iBevy4.jpg
  • 2