Wpis z mikrobloga

Witajcie kochani :) Moja dziewczyna ma ogromny talent ale bardzo mało go wykorzystuje więc od pewnego czasu staram się ją motywować do działania i chyba idzie mi coraz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiejsze #rozdajo to możliwość wyboru dla wygranego tego co ma namalować na płótnie (30x30) bądź naszkicowania + (ja dorzucam super ramkę jak coś) i wysyłka na mój koszt.
A wśród tych którzy dodatkowo zaczną obserwować jej instagram https://www.instagram.com/milamadeart/ rozlosuję osobę do której wyślę zestaw słodyczy bądź piw :) Plusujcie bo w piątek losujemy! #obrazy #rysowanie #konkurs
j.....l - Witajcie kochani :) Moja dziewczyna ma ogromny talent ale bardzo mało go wy...

źródło: comment_6xXuWate9cNFcVj21UDyRHLzErnhbCrH.jpg

Pobierz
  • 70
@junomipl: "Dzisiejsze #rozdajo to możliwość wyboru dla wygranego tego co ma namalować na płótnie (30x30) bądź naszkicowania + (ja dorzucam super ramkę jak coś) i wysyłka na mój koszt. " czyli do wygrania mozliwosc wyboru tego co narysuje , a nie wygrania obrazka ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli wygrany powinien wybrac srajacego kota bedzie smiesznie chociaz :D