Wpis z mikrobloga

Pytanie do różowych - jak szybko zaszłyście w ciążę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?
Biorę od 2 lat, jednak miesiąc temu zdecydowałam się na to, że odstawię je.Moja sytuacja jest skomplikowana.Pół roku temu przeprowadziłam się do swojego faceta, do miasta w którym nikogo nie znam.Jakiś czas po przeprowadzce zaczęło się między nami psuć, zauważyłam, że się oddala, coraz częściej spędzamy wieczory tak, że ja zostaje sama w domu (nie poznałam tu jak dotąd dobrych koleżanek, pracuje z paniami w wieku 40-50+), a on wychodzi bawić się z kolegami.Przeżywam katusze, bo kocham go, poświęciłam mu 6 lat życia i nie chcę być odrzucona jak niepotrzebona rzecz w kąt, a boję się, że on chce mnie porzucić.Byłaby to tragedia, bo raz, że stracę miłość życia, to na znajdę się na ulicy, w miejscu którego na dobrą sprawę nie znam.
Postanowiłam więc, że zajdę w ciążę, żeby dziecko nas związało na zawsze i scementowało nasz związek.On nic nie wie o tym, że nie biorę tabsów, ale kiedyś wspominał, że w przyszłości chce zostać ojcem, więc nie wydaje mi się, żebym robiła coś złego.
Mam nadzieję, że uda mi się począć nasze maleństwo jak najszybciej, bo z każdym dniem jest gorzej.Czy jest szansa, żeby stało się to już w tym okresie bezpośrednio po zaprzestaniu brania?Pomóżcie :(
#kiciochpyta #rozowepaski #zwiazki #zalesie
  • 35
@dwojra: niby wszystko było Ok, potem przeżyłam poronienie i dopiero niedawno stałam sie ciężarówka Wiec zajście w ciaze takie proste nie jest - nie radze zwłaszcza jak sypie sie związek bo co zrobisz jak sie okaze ze dziecko jest chore ?
@sorhu nie tyle coś złego, co po odstawieniu tabletek powinno się odczekać kilka miesięcy (w sensie inaczej się zabezpieczać) żeby organizm zdążył wrócić do normy. Sam fakt, że para, która normalnie nie ma predyspozycji do bliźniąt, po odstawieniu tabletek przez kobietę może z dużo większą szansą mieć nagle dwójkę już powinien wzbudzać jakieś przemyślenia co takiego się w organizmie kobiety musi odwalać. Poza tym nie każdy chce bliźniaki :p
@dwojra lecz się na głowę. Takie niesamodzielne idiotki robią czarny pr normalnym różowym. A już nie wspomnę, że nie mamy już lat 60tych i sam gówniak rzadko powoduje dożywotnie trwanie związku. Zamiast myśleć o poprawie swojego życia, myślisz jak je #!$%@?ć trzem osobom. Brawo Ty.
@sorhu: to już kwestia względna, bo zdrowe śliczne bliźniaki to wygryw, ale już 3ki czy więcej to przewalone, a jak tutaj opka chce wkręcić faceta na dziecko to ryzyko, że zostanie sama i to z kilkoma to już trochę bardziej przewalone